בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פתיחה חגיגית 
 
 ריבר פניקס. לא קשור ישירות לקטע   
 
בני, הזמן הוורוד

בני, זונה ממין זכר, עם הסוד השמור של המין האנאלי: הכל תלוי בכמה באמת אתה רוצה אותו בתוכך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לי כלל, שאני משתדל לא להפר: לעולם לא לגמור עם לקוח. הכלל הזה, מטופש ככל שיהיה, מומלץ מכמה סיבות: לא רצוי לערבב בין הנאה לעבודה; גן החשמל נועד לסקס בתשלום בלבד, ומבחינתנו מי שמזדיין בחינם פוגע לנו ב"פרנסה"; אחרי שתיים-שלוש גמירות קשה מאוד לתפקד.
ולמה אני מספר את זה? ביום מהימים הכרתי לקוח יפה תואר בן 29, חתיך לא נורמלי. נדלקתי עליו מיד, ולמרבה האירוניה בכלל לא דיברתי איתו על כסף. למרות שהכרנו במסגרת העבודה רציתי אותו, רציתי להרגיש את חום גופו בגופי ולהיסחף איתו עד אפילו סיפור אהבה (איזה תמים הייתי). אבל הוא התעקש לשלם לי, ובעצם להשאיר את החומה הארורה הזאת שיש בדרך כלל בין זונה ללקוח. הוא ראה אותי כחפץ לשימוש אישי, ואני ראיתי אותו כלקוח הכי שווה שהיה לי. מצד שני, היה לי קשה שלא להתאהב בו. זה נגמר בזה שהעדפתי (וגם הוא, למען האמת) לא להיפגש איתו יותר לשום מטרה שהיא. ובגלל הניסיון הזה, החלטתי לנטרל את הגוף מהרגש תמיד, לטוב ולרע. רק בהמשך הבנתי שעשיתי בחירה (אחת לפחות) נבונה.

איך שלא יהיה, המשכתי לעבוד כרגיל, אך החוויות וההרפתקאות לא פסקו לרגע. למעשה, לגן הגעתי עם ניסיון מיני מסוים, אבל החדירה הראשונה שלי הייתה בלתי נשכחת. זה לא קרה בגדר "עבודה" אלא הרבה לפני, וזו הייתה החוויה הכי מרתקת שעברתי מעודי.

בפנימייה האחרונה שלמדתי בה היה בחור די חמוד. היינו ידידים טובים, אבל הוא הציק לי המון: הוא תמיד היה מתקרב אליי ומנסה לנשק אותי בשפתיים, סתם כדי ליצור פרובוקציות, ובעצם גם לנסות ולבחון אותי אם אני רוצה אותו. מעולם לא השתכנעתי בכוונותיו, ותמיד דחיתי והזהרתי אותו שלא יעמיד אותי במבחנים. לקראת סוף השנה סילקו אותו מהפנימייה בגלל כל מיני בעיות שהוא עשה (הוא היה מופרע לא קטן), אבל שמרנו על קשר טלפוני. היינו מדברים המון והתקרבנו מאוד, ולא חשדתי לרגע שהיה מניע נסתר לשיחות האלה - הרי בחורות היו לו בשפע, הוא היה ידוע כזיין של השכבה.

באחת השבתות שיצאנו הביתה, הוא התחנן שאבוא אליו לשבת. לא היה לי אכפת, אז נסעתי אליו לאשדוד - הוא גר אז אצל אחותו הנשואה. אני ממש בספק שזה היה צירוף מקרים, אבל באותה שבת אחותו ובעלה נאלצו לנסוע, ואנחנו נשארנו להשגיח על הילדים.

שישי בערב. אני, הוא ושני הילדים, בני 5-6. אכלנו, ישבנו, דיברנו וצחקנו, עד שהילדים נרדמו, והוא קם להשכיב אותם לישון בחדרם. בינתיים גם אני נרדמתי, כשלפתע התעוררתי בבהלה. ראיתי אותו קרב אלי וזקפה אדירה בולטת ממכנסיו. הייתי מופתע ונרגש גם יחד, ומיד, כמו ניתן האות, התנשקנו בלהט, התחבקנו והתגפפנו. נדמה היה ששנינו ציפינו לזה כל כך (למרות שהוא היה הרבה יותר דומיננטי ממני). העניינים זרמו, נתתי לו את המציצה של החיים והוא לא הפסיק לגנוח. בא לך לעבור לחדר השינה? שאל לפתע. בכיף! עניתי. הגענו למיטה והמשכנו, עד שהוא החליט שהוא רוצה לדפוק אותי. הוא פיסק את רגליי ולפתע כל הגירוי שהייתי בו התחלף בפחד מהול במבוכה.

ניסיון מיני שכזה מעולם לא היה לי. זה היה תמיד אוראלי, לא אנאלי, וכן, אני יודע שזה נשמע סתם בנאלי אבל מה לעשות, זה מה היה לי, אבל בכל זאת, היה כל כך בא לי. הוא הבחין בחששות שלי, ובנשיקה ארוכה ולוהטת הבטיח שהוא יהיה עדין וזהיר. כמובן שבטחתי בו, ויותר מכך, כבר רציתי את הזין שלו בתוכי (הזיכרון הזה גורם לי בכל פעם לזקפה מיידית) - אבל איך לעזאזל מקבלים זין בלי למות מכאבים? לאט לאט הוא חדר אליי (היה לו כלי נאה ביותר) וכשכולו היה בפנים, ממש כולו, הוא נשק לי נשיקה ממושכת, ליקק את שפתיי ולחש לי "לרגע הזה חיכיתי מאז שראיתי אותך". אין לי מושג איך זה קרה, אבל פתאום לא הרגשתי שום כאב. כנראה שבזמן שהוא היה בתוכי, הוא למעשה הרחיב לי את השרירים שם למטה. לאט לאט הוא נכנס ויצא, נכנס ויצא, כשבהדרגה הוא מגביר את מהירותו, ואני בעננים. לא ייאמן, הוא ממש דפק אותי, כמו את כל הכוסיות שהיו לו... עד שגמרתי בקול שמחה וצהלה, כמו שמעולם לא גמרתי.

וזה הסוד במין אנאלי: הכל תלוי בכמה באמת אתה רוצה אותו בתוכך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by