בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 29 במאי 
 
 אבריל לוין. רבל רבל.   
 
מערכת מיקסר

סנדי בר מככבת בסרט אמריקני, נפתח פסטיבל ישראל ויש מה לדבר על פורנו. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תפקיד ראשי הוליוודי לסנדי בר

סנדי בר מצטלמת בימים אלו לתפקיד ראשי בסרט אמריקני. בר, שעברה ללוס אנג'לס למען קריירה בינלאומית לפני יותר משנה, נמצאת כעת בכפר מקסיקני לכבוד צילומי "הכלה מן הים". כך מוסר אתר ynet. את הסרט מביים הבמאי היווני פפה בוז'ורקס ומשחקים בו סוניה ברגה ("דונה פלור נשואה לשניים") וג'ונתן סצ'ה. בר תגלם יפהפיה שכל מי שמתאהב בה טובע ומת, כאילו שזה לא היה ברור. זהר יעקבסון, המנהלת האישית של בר, מוסרת שעל הליהוק אחראית המלהקת של "טיטאניק" ו"סודות אל.איי".
 

סקייטר בוי, הסרט

"Sk8er Boi" של אבריל לוין, יעמוד במרכז סרט משותף של פאראמאונט ו-MTV. השיר מספר על סקייטר שמאוהב בצפונית הדוחה אותו בשל ייחוסו החברתי. אך כמה שנים מאוחר יותר, אבוי, מגלה הנערה, שבסתר ליבה הייתה גם היא מאוהבת בו, כשהוא כוכב רוק מפורסם ואין לו כבר כל עניין בה. הסרט יעסוק בבני נוער מרקעים שונים, האחד לובש באגיס, השניה לובשת ג'ינס צמוד. כשעולמות מתנגשים. חברת המטריקס (שום קשר לקיאנו), שעומדת מאחורי לוין והרבה מלהיטיה, גם תפקח על התסריט והפסקול, וגם תיצור, בנוסף לפסקול, אלבום חדש עם שירים בנושא הסרט.
 

נפתח פסטיבל ישראל

הערב ייפתח פסטיבל ישראל במתכונת מצומצמת ומקומית. המופע הפותח יהיה "מוזיק" של קבוצת "זיק", המשלבת בין אמנויות הבמה לאמנויות פלסטיות. את המופע תלווה "סימפונט" רעננה ביצירה מאת חיים פרמונט. כמו כן יתקיים גם מופע התיפוף, "פרקדו", חינם ברחבת תיאטרון ירושלים.
 
 

קנת בראנה התחתן

השחקן והבמאי הבריטי קנת בראנה, נישא בסוף השבוע בטקס פרטי ללינדסי ברוק. אלו נישואיו השניים של בראנה, שהיה נשוי בעבר לאמה תומפסון, וניהל גם רומן ארוך שנים עם הלנה בונהם קארטר.
 

שידור פלייבוי ישקל שנית

על פי חוות דעת משפטית שקיבלו חברי המועצה לשידורי כבלים ולווין, הם רשאים לדון שוב בשיבוצו של ערוץ פלייבוי בחבילת הערוצים. הדיון עצמו, שהיה אמור להתקיים יום, נדחה לשבוע הבא מטעמי ארגון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by