בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקמלוט בת"א פועל למרות צו סגירה 
 
 
מערכת מיקסר

נגד פאב ההופעות עומד צו סגירה ואין לקיים בו מופעים, אך רוכשי הכרטיסים מוגנבים פנימה דרך הדלת האחורית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועדון הקמלוט התל-אביבי פועל למרות שעומד נגדו צו סגירה, ורוכשי הכרטיסים להופעות המתקיימות בו מוגנבים פנימה דרך דלת אחורית. כך חושף אתר Ynet.

עיריית ת"א מסרבת לחדש את רשיון העסק של פאב ההופעות, והמשטרה לא חותמת על נספחי הרשיון. מאז חודש אפריל נאסר על הקמלוט לקיים במקום מופעים ולמכור משקאות אלכוהוליים, אך כאמור, למרות זאת המועדון ממשיך לפעול בתחום האפור. יצויין כי העירייה רוצה לסגור את המקום רק מסיבות ביורוקרטיות, מפני שזה לא עמד בתנאים המשפטיים של חידוש הרשיון.

בעל המועדון, שאול אברג'יל, אמר: "יכול להיות שאיחרנו להגיש את בקשת הרישוי, אבל עכשיו, שהגשנו כבר, מה המניעה לפתוח את העסק? גם ככה יש לנו את האינתיפאדה שפגעה בנו ואת המצב הכלכלי המחורבן. אם ניאלץ להיכנס להליך רישוי שייקח שנה, אני אומר חד-משמעית שהלך על מועדון הקמלוט".

השבוע הוגנבו רוכשי הכרטיסים למרתף ההופעות דרך הדלת האחורית. חלק מהמופעים עברו למכבי מיוזיק פקטורי, השייך גם הוא לאברג'יל.

ממשטרת מחוז תל-אביב נמסר כי מבחינתם אסור להפעיל את המועדון וכי אם המשטרה תדע על קיום הופעות במקום, כוחות המשטרה יגיעו למועדון ויאכפו בפועל את צו הסגירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by