בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 1 ביוני 
 
 למען השלום. גיר   
 
מערכת מיקסר

פול מקארתני סוגר שני מיליון, וויטני יוסטון כבר מתגעגעת, ריצ'ארד גיר מקדם את השלום ועיתוני הימין בשתי ידיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

וויטני חוזרת

אחרי שבוע מרגש ומלא "התחברות" למקורות, לשורשים, להווייה ולכל מה שתרצו, הבטיחה וויטני יוסטון לשוב לארץ בספטמבר הקרוב, לצילומי תוכנית ספיישל מתוכננת לרשת HBO שתשודר בחג המולד. חוצמזה, יוסטון ובעלה בובי בראון, מתכננים לבנות בית בדימונה, בצמוד לשכונתם של הכושים העבריים. בינתיים הם זכו לתואר שגרירים למען ישראל משר התיירות, בני אלון. מעניין אם התואר יישמר גם לאחר הסקנדל הבא של בובי שלנו.
 

רדיו ארצי?

מועצת הרשות השניה עומדת לדון היום בתוכניתו של האוצר להקים תחנת רדיו ארצית תחת חסותה של המועצה. במועצה לא מתלהבים, בעיקר נוכח הקשיים של התחנות האזוריות, אבל באוצר רוצים את התמלוגים.
 

מקארתני ושני מיליון צופים

פול מקארתני צפוי להופיע היופ (ראשון) בליברפול, העיר בה הכל התחיל לפני יותר מארבעים שנה. ההופעה בעיר בה התחילו החיפושיות מסיימת את מסע ההופעות של מקארתני, במהלכו ביקר ב-15 מדינות, כולל רוסיה, וזכה ללא פחות משני מיליון צופים.
 
 

'הצופה' בידיים של 'תכלת' ו- 'מקור ראשון'

80 אחוז ממניות עיתון 'הצופה', המהווה את שופרה של תנועת המפד"ל, נרכשו על ידי שלמה בן צבי ורון לאודר. בן צבי, חבר מרכז הליכוד, הוא מבעלי ערוץ ,תכלת, והעיתון 'מקור ראשון'. ללאודר, מלבד בעלותו על אולפני JCS, גם מניות בערוץ 'תכלת' והוא מהווה את אחד התורמים העקריים למרכז 'שלם', המו"ל של מגאזין 'תכלת'. הימין הדתי מתאחד?
 

ערוץ החדשות: רק ב-2004

מועצת שידורי הכבלים והלוויין אישרה לחדשות ישראל לעלות לשידור רק בעוד שמונה חודשים. ניסוח ההחלטה הסופי ייערך היום, ובו מאשרת המועצה את העיכוב הנוסף במספר תנאים, ובהם הצגה הנהלה פעילה תוך חודשיים, השקעה כספית נאותה, הצגת הסכמים עם אולפנים ותחילת שידורי ניסיון תוך חצי שנה.
 

ריצ'ארד גיר מגיע

אחרי וויטני יוסטון שניצלה את הואקום הבינלאומי וקטפה את כל הכותרות בשבוע שעבר, ינסה לעשות זאת השבוע ריצ'ארד גיר. הביקור הצפוי הוא חלק ממסע לקידום השלום העולמי של גיר, ובזמן שהותו כאן הוא צפוי לבקר בישראל ובשטחי הרשות, להפגש עם אבו מאזן וככל הנראה גם עם שמעון פרס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by