בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מריה קארי למעריצה עיוורת: יש לי די צרות משלי 
 
 
מערכת ג`נענע

הדיווה הקמלה השיבה במייל גס רוח למעריצה עיוורת בת 10, שרק ביקשה קצת יחס. תגובתה: זו לא הייתי אני. גם הקוק שלך זה של מישהו אחר, הא?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אימייל שנשלח לאתר הבית של מריה קארי בידי סבתה של מעריצה עיוורת בת 10 בשם מישל כץ ממישיגן, הגיע כפי הנראה לידיים הלא נכונות.

מישל היתה אמורה ללכת עם סבתה בשבוע שעבר לקונצרט של הכוכבת בעירן, אך קארי ביטלה את ההופעה ברגע האחרון כחלק מההחלטה להעביר את כל הופעותיה הקיץ לאולמות אינטימיים יותר.

הסבתא שרכשה כרטיסים למופע החליטה לכתוב מכתב בקשה לכוכבת, דרך אתר הבית שלה. "אני יודעת שיש סיכוי קלוש שמשאלתי תתממש – אך אין לך מושג מה זה יהיה עבור הילדה לפגוש את מריה קארי ולו לחמש דקות. את תגשימי את חלומה".

היא לא האמינה למראה עיניה כשקיבלה מכתב חזרה מהכוכבת: "גבירתי, עם כל הכבוד, יש לי די צרות משלי. אני לא יכולה לטפל בכל העולם. אחותי סובלת מאיידס – למישהו איכפת מהצרות שלי? אנשים יכולים להיות כל כך אגואיסטים. בפעם הבאה שתציקי לי עם הבקשות שלך, אני אדווח עלייך. שיהיה לך יום מצויין. מ.ק".

מיד כשהעניין נחשף בתקשורת מיהרה יחצניתה של קארי למסור כי האימייל מזוייף לחלוטין. לדבריה, בשנייה שהעניין נודע לכוכבת היא מיהרה לצלצל למישל, הסבירה לה שלא היא שלחה את המכתב המכוער, ואף הבטיחה לפצות אותה כשתחזור להופיע באזור. "מריה מחכה בקוצר רוח לפגוש את הילדה ואת בני משפחתה", סיכמה הדוברת את התקרית האומללה. מה את אומרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by