בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 2 ביוני 
 
 גולום. יצירת המופת של השנה   
 
מערכת מיקסר

הרישיון של ערוץ 10 יישלל, ככל הנראה, עד יולי, תוכנית כלכלית חדשה כל יום בערוץ 1, וגולום זוכה בפרסי ה-MTV. טלוויזיה מעניינת באין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלה שלילת הזיכיון לערוץ 10

מועצת הרשות השנייה החליטה להתחיל בהליך שלילת הזיכיון לערוץ 10. אם המועצה מתחילה בהליך, היא מחוייבת על פי החוק לסיים אותו תוך 30 יום. משמעות הדבר היא סגירת הערוץ עד להשלמת מכרז חדש. כך מוסר אתר The Marker. בימים הקרובים תזמן המועצה את נציגי הערוץ לשימוע על מנת לקבל החלטה סופית, ובמידה וזו תקבע לשלול את הזיכיון, יש לעשות כן תוך 30 יום. הנהלת הרשות ציינה כי קיימות הפרות של תנאים ומחוייבויות החלים על הערוץ מכורח הזיכיון. בין היתר, לא שילם הערוץ דמי זיכיון, בסך 7 מיליון דולר, מאז אפריל 2003, לא העביר נתונים שנדרשו על ידי הרשות לצורכי פיקוח על פעילותו, והעביר כספים לחברת החדשות שלא באמצעות הערוץ.
 

יודה וגולום לוקחים את פרסי MTV

הזוכים הבולטים בטקס פרסי ה-MTV שנערך אתמול וישודר ביום חמישי, היו יודה, גולום ואמינם: יודה קיבל את הפרס על סצנת הקרב ב"מלחמת הכוכבים: מתקפת המשובטים", גולום על הדמות הווירטואלית הטובה ביותר (שר הטבעות), בגוברו על סקובי דו, דובי מהארי פוטר, הקנגורו מ"קנגרו ג'ק", וכמובן על יודה. על הזוכים האחרים נמנים אמינם (השחקן הטוב), קירסטן דאנסט וטובי מגוויר (הנשיקה), ודווי צ'ייס, הלוא היא הילדה המפחידה מ"הצלצול", על דמות רעה. כמו בשנה שעברה זכה "שר הטבעות" בפרס הסרט הטוב. אף מילה על "שיקגו". או על "השעות".
 
 

תכנית כלכלית חדשה בערוץ 1

בשבועות הקרובים יעלה ערוץ 1 תוכנית כלכלית חדשה, בהגשת מירב מילר. טרם נקבע העורך. כשתעלה התוכנית ייווצר בערוץ 1 רצף שידורי חדשות שיחל ב-19:30 ויסתיים ב-21:30 .
 

גם רון הארווד בישראל

המחזאי, התסריטאי והסופר רון הווארד, הגיע לישראל לרגל העלאת מחזהו, "המלביש", בקאמרי. כך מוסר עיתון "הארץ". הווארד, בן למשפחה יהודית מקייפטאון, מבקר את אנשי השמאל האירופאים ש"זורקים האשמות כמו אוכל ארוז לפיקניק", ומבלי להתחשב בנסיבות. ייתכן והעקיצה מכוונת להרולד פינטר. הווארד יקיים שיחת אמן בתיאטרון הקאמרי בשעה 11:30 היום.
 

"למצוא את נמו" מתחיל עם 70 מיליון דולר

"למצוא את נמו", עלילותיו המונפשות של דג שמחפש את בנו הכלוא באקווריום, סגר את סוף השבוע הראשון להקרנתו עם 70.6 מיליון דולר, הפתיחה הטובה ביותר לסרט אנימציה. כמעט 9 מיליון יותר מ"מפלצות בע"מ", גם הוא שיתוף פעולה בין דיסני לפיקסאר.
 

נפטר השחקן ישראל בקר

נפטר השחקן ישראל בקר, שהיה בן 86 במותו. בקר, בעלה של השחקנית פנינה פרח ואביו של השחקן משה בקר, היה שחקן תיאטרון הבימה 45 שנים, וזכה בפרסים רבים: כינור דוד, פרס מאיר מרגלית, פרס בית שלום עליכם, פרס לרנר לתרבות יידיש על מפעל חיים, וקיבל, כמו כן, גם את פרס יקיר העיר תל-אביב ב-99'. לקולנוע ביים את "שני קוני ליימל". לפני שנתיים נעשה עליו הסרט התיעודי, "המרפסת", על ידי רות ואלק.
 

ריצ'רד גיר נחת

ריצ'רד גיר נחת אתמול בשדה התעופה בן גוריון. גיר יישהה בארץ כשלושה ימים, ויעסוק בפעילות לקירוב לבבות, או משהו בודהיסטי כזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by