בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אידיוט, גבול לפניך 
 
 ריצ`רד גיר בברלין, פברואר 2003 (רויטרס)   
 
עידית גיל-אשל

עידית גיל-אשל מפנה את תשומת ליבכם לכך שרק קוקואים, מצורעים ולא שפויים מוכנים לכבד בנוכחותם את ישראל של 2003

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מעריב" דיווח שהבודהיסט ריצ'רד גיר הגיע אמש במחלקה הראשונה של אל-על, וכי נחיתתו עוררה התרגשות רבה בזירה המקומית. בשבוע שעבר ביקרו כאן וויטני יוסטון ובעלה, בובי בראון, במה שהוגדר כשליחות רוחנית מסוג זה או אחר, מה שהספיק להם כדי להתקמבן על פגישה בת רבע שעה עם ראש הממשלה. קילה פריסט ורמדי, נציגי קולקטיב ההיפ הופ וו-טאנג קלאן, הופיעו כאן בחודש שעבר, רגע אחרי שהתגלו כניאו-פאשיסטים ציוניים מסוג חדש. החודש יתארחו כאן הלסביות הצעירות של טאטו באדיבות האמרגן הפדופיל שלהן, שמקדם את העסקים באמצעות הפצת זרעו לכל עבר.

במקומות כמו "מעריב" מנסים לשכנע אותנו שסריית הביקורים הנוצצת הזאת היא חלק מתהליך של החלמה, התקרבות לעולם, נורמליזציה או ביום טוב במיוחד של דנקנר, אולי אפילו התרסה בסגנון "אתם שונאים אותנו? תראו מי מבקר בדימונה". וריצ'רד גיר, נו, הוא היה מועמד לאוסקר רק לא מזמן. משיקאגו לתל-אביב, כמו שאומרים. מתי ראיתם פה מועמד לאוסקר? לאוסקר! מועמד!

אבל מבט מפוכח על רשימת הסלבז שנחתו ומתוכננים לנחות כאן, מראה כי ישראל של אמצע 2003 הולכת ומסתמנת כיעד התיירותי המועדף על האנשים המחופפים והמקושקשים ביותר בעולם, שיאני הביזאר של הטי-וי גייד, שבאים לצבור קצת כוחות ולשאוב מעט עידוד בכפר הנופש הטיפולי והנידח שמחבק בחום מיליונרים אקסצנטריים עם אג'נדות הבלותיות, ומציע להם דלת פתוחה ואוזן קשבת בחצר השולטן.

כך הולכת ומשלימה המדינה שלכם את הפיכתה לעיירת מקלט לפושעים ומכלאת הסגר למצורעים ומעורערים בנפשם. אחד בא לעזור לנו לפתור את הסכסוך הישראלי-פלסטיני בשמו של בודהא, אחרת מגיעה בשם איזו תורה שרי אריסונית שאמורה להושיע אותנו מבפנים וקונה בית ליד הכור הגרעיני, השלישי מספר לכולם שהוא חולה על ישבניהן המוצקים של בנות 15, והישראלים מבסוטים. מה זה מבסוטים? מאושרים עד תרני היאכטה של שרי, כאילו שוקי וייס הביא להם את רדיוהד, לפתוח ב"צוותא" את סיבוב ההופעות העולמי בדואט עם שלמה ארצי.

אנשים בריאים בנפשם ובשכלם עדיין מקפידים לשמור על מרחק מהמקום הזה, וקשה לראות קונסטלציה שבה דווקא נוכחותם המזככת של צמד הדיוות האקסצנטריות וויטני יוסטון ובובי בראון משנה את הגישה השלילית שלהם. עצוב לראות את זה במבט מפוכח, אבל ביקוריהם של קוקואים כמו ריצ'רד גיר לא מרגשים אף אדם שפוי. הם רק ממחישים ביתר שאת עד כמה עצוב זה להיות לבד, או גרוע מזה, בחברה מיותרת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by