בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 3 ביוני 
 
 נזכר לצאת מהארון. צ`מברליין   
 
מערכת מיקסר

האם חוק וסדר תעשה היסטוריה? ביפ ו-YTV עושים אנימציה, צ'מברליין נזכר לצאת מהארון וברשות השידור מאחדים טלוויזיה עם רדיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חוק וסדר בעסקת חבילה

NBC עשויה לחתום על העסקה הגדולה ביותר בעולם הטלוויזיה, אם תסכים לדרישות החדשות של יוניברסל, שמפיקה את הסדרות השונות מבית "חוק וסדר", ועכשיו החליטה על עקרון חדש - שלוש הסדרות השונות בעסקת חבילה - או כלום. על פי הדרישה, תיאלץ NBC לשלם סכום דמיוני של 550 מיליון דולר לשנה עבור הסדרות, מה שמביא אותנו לסכום של שמונה מיליון דולר לפרק. התעשייה בלחץ.
 

צ'מברליין יוצא מהארון

בגיל 69 קיבל השחקן ריצ'ארד צ'מברליין אומץ, ויצא מהארון. צ'מברליין ידוע בעיקר מסדרות הטלוויזיה "דר' קילדייר" הוותיקה משנות השישים ומסדרות האייטיז "שוגון" ו"ציפורים מתות בסתר" וסדרת ההמשך שלה בשנות התשעים.

בראיון לתוכנית דייטליין של רשת ABC יצא צ'מברליין מהארון. צ'מברליין סיפר כי הוא היה מפוחד עד אימה לעשות את הצעד, ותיאר כיצד הפסיק לקבל הצעות עבודה בשנות השמונים, לאחר שהשמועות על נטייתו החלו להתרוצץ. כעת לא ממש איכפת לו, עת הוא חי בהוואי עם בן זוגו, ובכלל, העניין עשוי לקדם לא במעט את מכירות הביוגרפיה שלו. אז הוא הלך על זה. בגיל 69. רול מודל של ממש.
 

מנהל לערוץ 1 - כל אחד יכול

פרק נוסף בסאגה הבלתי נגמרת בדבר מינוי מנהל לערוץ 1. עכשיו הוחלט לפתוח את המכרז לתפקיד הערוץ גם למועמדים שאינם עובדי רשות השידור, בעקבות תביעה שהגיש רון בן ישי לבית הדין לעבודה בירושלים. המשך יבוא.
 
 

הטלוויזיה היא גם רדיו

במסגרת הקיצוצים ברשות השידור החליט מי שהחליט (המנכ"ל - בראל) כי הרדיו לא ישלח כתב משלו לוועידת עקבה, אלא ישתמש בכתב הטלוויזיה, עודד גרנות. הזעם בקרב העיתונאים לא עזר, ולבסוף הוחלט לקבל את רוע הגזירה, אולם ברדיו הבהירו כי הדרישות מגרנות תהיינה כמו מכל כתב רדיו. הווה אומר לא מעט ריצות וטירטורים כנדרש. ההערכות הן כי גרנות לא יוכל לשאת על עצמו את שני התפקידים. ברדיו, מנגד, אומרים כי אם הוא לא ימלא את תפקידו כנדרש מכתב רדיו, פשוט לא יפנו אליו ולא ישדרו. והרשות צהלה ושמחה.
 

של מי הזכויות, לעזאזל?

ועוד רשות השידור אחד. הרשות עומדת להקים צוות מיוחד לבדיקת סוגיה משמעותית ביותר - למי שייכות הזכויות לתוכניות המופקות עבור הרשות. בחוק רשות השידור נכתב מפורשות כי "זכות היוצרים ביצירה שהוכנה על פי הזמנת הרשות נתונה לרשות, זולת אם הוסכם אחרת". אלא שהיוצרים ממש ממש לא אוהבים את הסעיף, וכעת הוחלט לבדוק את העניין ולגבש מדיניות חדשה.
 

ביפ ו-YTV הולכים על אנימציה

כבר בחודשים הקרובים צפויה לעלות בערוץ YTV תוכנית האנימציה הראשונה בישראל באורך מלא. מדובר בתוכנית במתכונת של טוק שואו עם דמויות ופינות קבועות. בערוץ ביפ לא נשארים מאחור והחלו בהפקת סדרת אנימציה קומית סאטירית שמתרחשת בבסיס טילים גרעיני סודי בדרום הארץ, ומציגה את ההווי הצה"לי מנקודת רעותם של שני אפסנאים. ביווס ובטהד - הזהרו.
 

ארכה לסיטי הול

מועדון הסיטי הול בחיפה, מעמודי התווך של חיי הלילה בבירה הצפונית, לא יסגר בשלב זה. מכבי האש הסכימו להעניק למועדון ארכה של שנה להתקנת מערכת כיבוי חדשה, ולא יישמו את צו הסגירה שהוצא למועדון.
 

לדחות את פרס ספיר

אחרי שבשבוע שעבר נפסל ספרו של אתגר קרת מקבלת פרס ספיר, בשל אי עמידתו בקריטריונים, יוצאים ספרים נוספים מהרשימה. כזכור, ספרו של קרת, "אניהו", נפסל מאחר והספר אינו מכיל לפחות 60 אלף מילה, כנדרש בתקנון. אתר Ynet בדק ספרים נוספים וגילה שגם הם לא ממש עומדים בקריטריון, כמו "חלקים אנושיים" של אורלי קסטל-בלום ו"צלו של רוזנדורף" של נתן שחם. מנהכ"ל הפרס הודה שהם בעצם לא ממש בדקו את קריטריון מספר המילים, וכעת מתגבשת דרישה לדחות בכלל את מתן הפרס עד לבדיקה כללית ושקילה חוזרת של כל העניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by