בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 4 ביוני 
 
 מתוך ``spirited away``   
 
מערכת מיקסר

חניבעל לקטר הוא האיש הרע ביותר בעולם. ליהיא לפיד חוקרת גברים בערוץ 2, וסקס והעיר בקיץ של ערוץ 3. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חניבעל לקטר, רשע מספר 1

באופן מאוד לא מפתיע, נבחר חניבעל לקטר לאיש הרע ביותר בכל הזמנים. כלומר לאיש הרע הטוב ביותר. חניבעל הקניבל נבחר בדירוג מאה שנות קולנוע של מכון הקולנוע האמריקני. אחריו מופיע פסיכו (גרסת אנתוני פרקינס המקורית) ובמקום השלישי דארת' ויידר, (תפקיד שדרש כמובן שחקן אופי של ממש). עוד ברשימה האחות ראצד' מ"קן הקוקיה", החייזר מ"הנוסע השמיני" וכמובן HAL-9000 מ"2001: אודיסיאה בחלל". בראש רשימת הגיבורים עמד אטיקוס פינץ' מ"אל תגע בזמיר". שוורצנגר נכנס לשתי הרשימות עם אותה הדמות: לרעים על "שליחות קטלנית", ולטובים על "שליחות קטלנית 2".
 

"Spirited away" מגיע לישראל

"Spirited away", סרט האנימה המשובח שזכה גם באוסקר וגם בדב הזהב, מגיע לארץ באיחור אופנתי משהו. כך מוסר עיתון הארץ. הסרט של היאהו מייזאקי, שמוכר גם בשמו "המסע של צ'יהרו", יוקרן בארץ ביפנית עם תרגום, ובדיבוב. מצויין.
 

מיס הרפובליקה הדומיניקנית היא מיס עולם

מיס. הרפובליקה דומיניקנית, אמיליה ווגה, היא היא מיס עולם. ווגה נבחרה בטקס שנערך אתמול בפנמה סיטי. אין סימנים בחבורה המובילה למלכת היופי הישראלית, סיוון קליין.
 
 

ליהיא לפיד בערוץ 2

טלעד תעלה ביום רביעי הבא סדרה דוקומנטרית עם ליהיא לפיד, שבה תנסה לחקור את בני המין הגברי. כך מוסר עיתון הארץ. לפיד תצטרף, לדוגמא, לפעילות שוטרים, כדי לבדוק את תדמית ה"גבר הקשוח". בתוכנית יהיו גם שיחות של לפיד עם חברותיה בנושא גברים וגבריות.
 

מת ריצ'ארד קיוזאק

ריצ'ארד קיוזאק, שחקן, מחזאי ואבא של ג'ואן וג'ון קיוזאק, מת מסרטן בגיל 77. קיוזאק השתתף ב"נמלט" וב"Return to me".
 

שידורי הקיץ של ערוץ 3

שינויים בערוץ 3: "אלי מקביל" ו"סקס והעיר הגדולה" יחליפו את גיא פינס ויצפאן, שייצאו לחופשה. לוח שידורי הקיץ של ערוץ 3 יתבסס על רצועת הרכש: שלוש העונות הראשונות של "אלי מקביל", ב-22:00, ואחריהן ארבע העונות הראשונות של "סקס והעיר הגדולה". אחריה תשודר העונה הראשונה של "שבתות וחגים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by