בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איה ושירלי: קישקשתא היה הראשון שלנו 
 
 נירה רבינוביץ. לא מאמינה שהיא שוב מדברת עם קוץ   
 
תמר גלזרמן

טקס האמי הישראלי הראשון יתקיים הערב בסימן נוסטלגיה וקאלט, מקטעים של רמי ורד דרך איחוד של קישקתא ובץ וכלה בפרס לחיים יבין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תחרות פרסי הטלוויזיה הישראלית הראשונה תתקיים הערב בסימן קאמפ נוסטלגי, עם איחוד חד פעמי של בובות הטלוויזיה המיתולוגיות בליווי הקולגות האנושיות. בפאנל - נירה רבינוביץ, ציפי מור, דודו זר, אפי בן ישראל, שרי צוריאל, קישקשתא, בץ, נולי, אוזה ושבי מ"פרפר נחמד", חביתוש, צ'ומפי, אינשם, קיפי וארבעה קונצונים.

- נירה רבינוביץ', אשת קישקשתא - קאמבאק של הקקטוס?
"יושבת לידי כאן ציפי מור, ושתינו מחכות לתור שלנו לעלות על הבמה. לא מדוייק לומר קאמבאק, כי שתינו מאוד פעילות, אני מופיעה ב"טיפול נמרץ", לציפי יש הצגת תיאטרון שהיא מופיעה איתה בכל העולם".

- לא, התכוונתי קאמבאק מבחינת הדמות של קישקשתא?
"הדמות זו בובה. אני שרה את השיר שלי, "כולם שחקו נא איתי". אני הכנסתי תכנים של משחקים והפעלות, עושה דיאלוגים עם הבובה, משכיבה לישון, מכניסה תכנים לקטנים, של גדול קטן וכל מיני. דרך היצור הזה, הקוץ. דווקא הכנסתי קריצה לקהל, שקישקשתא אומר "אהלן נירה, התגעגעתי אלייך", אני אומרת "אני לא מאמינה שאני עוד פעם מדברת עם קוץ". זה בכיף. הקאמבק זה אולי לאיש שבתוך הבובה. אנחנו שחקנים".

- היה איש בקישקשתא?!
"בתוך קישקשתא ישב בחור, אבי יקיר. אבל הוא לא רצה להשתתף".

- ואיפה נמצא קישקשתא כיום?
"לקחנו אחד מהמחסנים של הטלויזיה החינוכית".

- אחד? כמה קישקשתאים יש?
"יש כמה בובות. היה מתבלה אז היינו מחליפים. אני אשיר את "כולכם שחקו נא איתי", מחורזת של כל השירים, "שלום לכם, שלום ומה שלומכם". הקלטנו, ציפי מור, דודו זר, אפי בן ישראל, שרי צוריאל ואני מחרוזת שלמה, זה מגיע עד לדודי דו. יהיה אייטם של איזה עשר דקות מתוך הטקס".

- זה האייטם הכי מעניין בטקס לדעתי.
"אני בטוחה שהרבה יגידו כמוך ויצטרפו בשירה. אני שומעת פה בהפקה הרבה תגובות כאלו: "את יודעת שגדלתי עלייך?", "את יודעת שבזכותך אני אוהב תיאטרון?", "את יודעת שבזכותך אני אוהב שוקלד?".

- כן. אין כמו נוסטלגיה.
"נכון, זה שייך לעידן אחר, לא היו אז הרבה ברירות, ועשינו את זה בכיף".

ואם במעט קאלט עסקיננו, גם מקבץ משירי התוכניות האהובות יושר, על ידי כוכבי אותם תוכניות ממש: דנה ברגר - "עניין של זמן", דני שטג וארנה פיטוסי - "הפוך" שי אביבי ורמי הויברגר - "הבורגנים", קארין אופיר ניר פרידמן ואורי בנאי - "פלורנטין", ויעל אבקסיס ואלון אבוטבול - "שבתות וחגים".

לא ייפקד גם מקומו של שיר בביצוע כוכבי הטלנובלות הישראליות, ובין לבין, לפלפול האווירה, קטעים קומיים של רמי ורד, אורלי ויינרמן ומיקי גבע.

האקדמיה תעניק פרסים ב-13 קטגוריות: הדרמה המקורית לטלוויזיה הטובה ביותר, מיני סדרה או סרט עלילתי לטלוויזיה הטוב ביותר, סדרת הדרמה הטובה ביותר, הסדרה קומית דרמטית הטובה ביותר, סדרת התעודה הטובה ביותר, תכנית ילדים ונוער, תכנית בידור, מגזין תרבות ופנאי, תכנית אקטואליה תחקיר-חדשות, תכנית אירוח, פרס המשחק הטוב ביותר בסדרה קומית, פרס המשחק הטוב ביותר בסדרת דרמה ופרס המשחק הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה או סרט טלוויזיה.

בנטל יחלקו עם יעל אבקסיס, גם אסי וגורי, איה ושירלי, דנה מודן ואיל קיציס, איל פלד ומיכל ינאי, מוסקו אלקלעי וענת וקסמן, מוטי קירשנבאום, רמי ורד ואפרת רייטן, משה איבגי, חיים הכט וטל מורנו, אורי גוטליב, ארז בן הרוש ואסף הראל ועוד. חיים יבין יקבל פרס על מפעל חיים.

- סדרת הדרמה הטובה ביותר
"בנות בראון" (קשת)
"הבורגנים" (קשת)
"כנפיים" (ערוץ 1)
"שבתות וחגים" (ICP)
"תיק סגור" (ערוץ 10)

- הסדרה הקומית הטובה ביותר
"ג'וני" (טלעד)
"הוא והיא" (רשת)
"החיים זה לא הכל" (טלעד)
"שמש" (YES, קשת)
"שוטטות" (רשת)

- סדרת התעודה הטובה ביותר
"בולדוג" (ערוץ 8)
"דימונאים" (קשת)
"דרומה" (ערוץ 1)
"מישהו לאהוב" (YES)
"סקס ישראלי" (ערוץ 8)
"רוח קדים" (קשת)

- תוכנית הבידור הטובה ביותר
"8 דקות ביום" (ערוץ 1)
"הכספת החדשה" (קשת)
"רק בישראל" (קשת)
"שי ודרור" (ערוץ 10)
"שידורי המהפכה" (רשת)

- תוכנית האקטואליה – תחקיר - חדשות הטובה ביותר
"דין וחשבון עם רינו צרור" (ערוץ 10)
"המהדורה המרכזית" (חברת החדשות ערוץ 2)
"עובדה עם אילנה דיין" (חברת החדשות ערוץ 2)
"פוליטיקה" (ערוץ 1)
"תיק תקשורת" (הטלוויזיה החינוכית)

- תוכנית האירוח הטובה ביותר
"חוצה ישראל" (הטלוויזיה החינוכית)
"יאיר לפיד" (רשת)
"יצפאן" (ICP)
"כוכבי השכונה" (קשת)
"פגישה לילית עם קובי מידן" (טלעד)

- מגזין התרבות והפנאי הטוב ביותר
"מדריך קושניר" (קשת)
"נספח תרבות" (הרשות השנייה)
"ערב טוב עם גיא פינס" (ICP)
"שום פלפל ושמן זית" (ערוץ 1)
"תוצרת הארץ" (ערוץ 1)

- הדרמה המקורית לטלוויזיה הטובה ביותר
"2 דקות מפרדיס" (ערוץ 3)
"בכורה" (הרשות השנייה)
"הדמעות של אמסלם" (ערוץ 3)
"יוסי וג'אגר" (ערוץ 3)
"כל מה שיש לי" (טלעד)
"תושב"ע בקריית שמונה" (ערוץ 3)

- מיני-סדרה או סרט עלילתי לטלוויזיה הטוב ביותר
"אבא שחור לבן" (ערוץ 4)
"באמצע הסרט" (ערוץ 4)
"היה או לא היה" (ערוץ 4)
"על הקו" (ערוץ 4)
"שרמן בחורף" (ערוץ 4)

- תוכנית ילדים ונוער הטובה ביותר
"בית משותף" (ערוץ 6)
"בראבו" (טלעד)
"החבר'ה הטובים" (ערוץ 6)
"הילדים מגבעת נפוליאון" (ערוץ 6)
"ילדי השכונה" (הטלוויזיה החינוכית)
"מישהו דיבר? עם ג'קי לוי" (הטלוויזיה החינוכית)

- פרס המשחק הטוב ביותר בסדרת דרמה
אלון אבוטבול ("שבתות וחגים")
דני גבע ("תיק סגור")
ירדן בר כוכבא ("בנות בראון")
רמי הויברגר ("הבורגנים")
ששון גבאי ("המכון")

- פרס המשחק הטוב ביותר בסדרה קומית
אבי קושניר ("החיים זה לא הכל")
אורי גוטליב ("שוטטות")
איציק כהן ("ג'וני")
אסנת חכים ("הוא והיא")
צביקה הדר ("שמש")

- המשחק הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה או סרט טלוויזיה
אורלי זילברשץ ("לבנה יקירתי")
יבגניה דודינה ("היה או לא היה")
יהודה לוי ("יוסי וג'אגר")
משה איבגי ("הדמעות של אמסלם")
ענת וקסמן ("על הקו")
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by