בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיפ ראוס 
 
 
רענן אביר

רענן אביר מצא את להטוטני הברייקדאנס של ה-TLV מלהיבים בהרבה מהאינטליגנציה הטבטונית של האחים עלי ובוסטי שוורץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני חודש הזמנתי מהאינטרנט חבילה של דיסקים, ביניהם גם את Nuyorican Soul), אלבום המופת של MAW תחת אותו שם אלבום ושם הרכב. ככה שההייפ על הגעתו של חצי מהצמד לקולנוע זמיר בשבוע שעבר, התחיל אצלי עוד לפני הפרסומים.

אולי בגלל זה הייתה לי הרגשה שהולך להיות דחוס באנשים, מה שהקל עלי את הפיספוס באותו הערב, אבל העצים את האכזבה, כשבמהלך השבוע שאחרי התחלתי לקרוא ולשמוע שדווקא הצטיין ברחבה מרווחת + 4 אנשים לפחות שטוענים שזאת הייתה מסיבת השנה, אם לא העשור. ובואו לא נדבר על הסטאנטון ווריורס בדינמו.

שיהיה. אומרים שאם אתה נופל מהסוס, חייבים לעלות עליו ישר בחזרה - ומי אם לא האחים עלי ובוסטי מטיפשוורץ מתאימים יותר לתואר "סוס מנצח", עליו ארכב לעבר הזריחה.

יצאתי לנמל כשהלב עוד דופק מזיכרון הביקור האחרון של עלי שוורץ בישראל. כניסה הייתה רשומה רק הזמנה אחת, במקום שתיים. לא קל לרכב על סוס בלי אוכף, אבל בסוף נכנסנו לתוך הסט של שלומי זידן.

משהו עובר עליו על שלומי זידן, שלאט לאט הולך ונשמע יותר כמו נדב רביד, ואני אומר את זה כדבר טוב. פעם אחרונה שאהבתי סט שלו באותה מידה, היה כשחימם את קווין סאונדרסון בפורים. משהו עובר גם על ה-TLV, שהולכים ומעמיקים את הקשר שלהם עם פלאפון, ואני אומר את זה כדבר רע.

אני לא רוצה להכנס לכיס של רל נדל וזיו שני, שבתקופת מיתון זקוקים לשותף לשיווק, היקר וההכרחי, של מועדון מסדר הגודל של ה-TLV. אבל הגרפיקה של "ESC" תקפה אותנו מיותר מדי זוויות הפעם, והשאירה יותר מדי מקומות ברחבה מוארים כמו באולם חתונות (או שזה לכבוד החג?).

אך לא תאורת השבועות בחסות פלאפון היא שהותירה את הרושם המירבי, אלא מיצג אחר, חיובי יותר. בוודאי תתהו האם היה זה:
א. רביעיית לסביות במופע ליקוקים?
ב. אוננות נועזת בשמן?
ג. מופע נועז, חדירת ויברטור דו כיווני?
או
ד. שליפת פרחים תאילנדית מהנרתיק?

לא ולא. במהלך קטע טרייבל ארוך, אני חושב שהיה זה עלי שניגן אותו, הפליאו שלושה רקדנים בברייקדאנס לתשואות הקהל. הם התחלפו במשהו כמו חמישה סבבים, כל פעם אחד, בשואו שנגמר לבסוף עם סטייג' דייווינג בפליק-פלאק מעל הבמה. כל הזמן אני רואה את הרקדנית מהצד השני שולחת מבטים עצבניים על תשומת הלב שנגזלה ממנה. זה היה קרוב מאוד לכך שתזנק לבמה השנייה, ותנעץ לאחד מהם עקב מחודד במצח.

האחים המשיכו לספק את הסחורה, אבל לאט לאט הסט הלך ונהיה אינטליגנטי מדי ומחוסר אנרגיות בשבילי. לקראת שש בבוקר, מספרים לי, היה מי שדאג ללחוש באוזניים מסויימות שהאחים ממשיכים מכאן לאפטר חשאי בסופהביט. זה גם מה שהשדר ברדיו ת"א אמר.
___________________________
טיפשוורץ + שלומי זידן ב-TLV, חמישי
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by