בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני מרגישה שהתיאטרון ירק לי בפנים" 
 
 
מערכת מיקסר

השחקנית שחף סגל הוציאה צו הרחקה נגד עמיתה להצגה "בוסתן ספרדי", השחקן מיכה מורים, שלטענתה הטריד אותה מינית. עורך דינה: צריך הרבה אומץ לצאת נגד "הבימה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקנית התיאטרון שחף סגל, המופיעה בימים אלה ב"בוסתן ספרדי", הוציאה צו הרחקה נגד השחקן מיכה מורים, המופיע עמה בהצגה, על כי הטריד אותה מינית וניסה לתקוף אותה.

"פגשתי אותו לפני שלוש שנים", מספרת סגל בעיתון "מעריב", "וכבר אז הוא התחיל להטריד אותי מינית. פעם הוא מישש לי את השדיים כשחלף על פניי במסדרון, ויום אחד הוא התגנב מאחורי והכניס את הידיים שלו מתחת לחולצה שלי. הסתובבתי ונתתי לו סטירה".

לאחר המקרה פנתה סגל לאחראית על הטרדות מיניות וביקשה להרחיק את מורים ממנה. לפני כחודשיים, כשנסע צוות ההצגה לצפון, שב השחקן להטריד את סגל. היא העירה לו על כי קילל מישהי שהסתכסך עמה בהצגה, מה שגרר נסיון להכות אותה באגרוף. "הוא אמר לי שהוא ירצח אותי. שהוא לא שוכח ולא סולח שהתלוננתי עליו". מנכ"ל התיאטרון, יעקב אגמון, הורה על העלאתו חזרה להסעה, וחברי הצוות שמרו כל הערב שלא יתקרב לסגל.

היות וסגל סירבה ל"התעלות על עצמה" ולהופיע עם מורים, כפי שביקש יעקב אגמון, לא משחק השחקן אתמול והערב בהצגות. "אני מרגישה שהתיאטרון ירק לי בפנים. אני הקרבן. והם נתנו לי להבין שאם זה לא מוצא חן בעיני אני יכולה ללכת", אומרת סגל.

"התיאטרון החליט לטובת עצמו", אומר עורך דינה של סגל, עמית בנאי. "הוא החליט שהיא תשתוק. כשהיא אמרה שהיא מפחדת לעלות איתו על הבמה, הם ראו בזה התפטרות שלה".

"אחרי שהוצאנו צו הטרדה מאיימת שאוסר על השחקן להמצא 200 מטר ממנה, התיאטרון מצא את עצמו בפינה, ועכשיו שחף משחקת, והוא לא. הצו יידון השבוע בבית משפט השלום, והוא בין שחף לשחקן. אין בינתיים שום הליכים בינה לבין התיאטרון, אבל צריך הרבה אומץ כדי לצאת נגד התיאטרון, שאוהב לשמור הכל בבית. הרבה מאוד אומץ ציבורי".

מ"הבימה" נמסר שהתיאטרון אינו מעוניין להביע עמדה והוא משאיר זאת לבית המשפט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by