בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שלישי, 10 ביוני 
 
 קייט וינסלט וסם מנדס   
 
מערכת מיקסר

"דן" נגד ג'ים קארי, ערוץ המוסיקה מפיק קליפים לאמנים ישראלים, תוכנית סקס בערוץ אגו וכמו תמיד, גם היום נמצא עתידו של ערוץ 10 בנקודת קריטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקסימדיה דורשת לכסות את חלציו של ג'ים קרי

חברת "מקסימדיה", שעושה את שלטי האוטובוסים של "דן", דרשה לעצב מחדש את הכרזות ל"ברוס הגדול מכולם", שם נראה ג'ים קרי בפוזת "בריאת העולם" של מיכלאנג'לו, כשהוא נוגע באצבע האלוהים וחלציו מכוסי עננים. כך מוסר עיתון הארץ. "כנען" האחראית על שלטי אגד, ככל הנראה יותר בעניין אמנות הרנסנס, כי לה זה לא הזיז בכלל.
 

ערוץ המוסיקה מפיק קליפים ישראליים

ערוץ המוסיקה החל להפיק קליפים לאמנים ישראלים במימון משותף עם חברות התקליטים ומפיקים עצמאיים. כמו כן ישפר הערוץ את איכותם של קליפים קיימים על מנת לשדרם בסאונד דיגיטלי. כך מוסר עיתון הארץ. על האמנים שכבר הופקו להם קליפים נמנים: שלום חנוך, הבילויים, חווה אלברשטיין, מאיר בנאי, דנה ברגר, מרגלית צנעני, שי להב ודן תורן.
 

מרינה שויף תנחה תוכנית סקס ב"אגו"

מרינה שויף, ("תיק סגור", "טייק אווי"), נבחרה להנחות את תכנית הסקס החדשה של ערוץ אגו, בה הצופים, על פי הגדרת הערוץ, מוזמנים "להשתחרר", לשתף בפנטזיות שלהם ולהתייעץ. חוץ משויף תופיע גם אורית פוקס בתפקיד הנחשק של נערת הפקסים. "נערה 57" בערוץ אגו. כי איכות זו לא מילה גסה.
 
 

דיון גורלי לערוץ 10

היום יוחלט אם צו ההקפאה שמגן על ערוץ 10 ממהלכים נגדו ישאר בתוקף. אם הצו לא יוארך, תופסק פעילות הערוץ. המשקיעים הפוטנציאילים החדשים (פלאטו שרון, אצטקה טי-וי), ממתינים לתוצאות על מנת להחליט.
 

קייט וינסלט וסם מנדס התחתנו

קייט וינסלט והבמאי סם מנדס התחתנו בטקס אינטימי בקריביים. מנדס, במאי "אמריקן ביוטי" ווינסלט, ששיחקה ב"יצורים שמימיים", "טיטניק" ו"ג'וד", התחתנו במהלך חופשה בסוף מאי. בטקס נכחה, פרט לשלושה חברים טובים, גם בתה הקטנה של וינסלט.
 

"מהיר ועצבני 2" שובר קופות

"מהיר ועצבני 2" הסתער על הקופות והגיע ל-50.5 מיליון דולר בסוף שבוע הראשון. מדובר בהמשך ל"מהיר ועצבני", עם פול ווקר ווין דיזל, שהבריז לסיקוול בטענה שהוא "מיצה את התפקיד" והלך להתמודד עם המורכבות הרגשית של "XXX".
 

תואר בקולנוע ממכללת ספיר

מכללת ספיר קיבלה השבוע הכרה כמוסד להשכלה גבוהה, המוסמך להעניק תואר אקדמי בקולנוע. לפני כן הייתה אוניברסיטת תל-אביב המוסד היחיד בארץ המוסמך להעניק תואר שכזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by