בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא זיהיתי אותך מקדימה 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן מחזירה לתנוחה המיסיונרית את הפאסון האוואנגארדי שמגיע לה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחרונה אני מרגישה שמלתעות האויב סוגרות עלי. המסיכה שלי נקרעה מעלי בעורמה, ונחשפה ערוותי (אם תסלחו לי על המטאפורה האומללה). תוכניתי לכתוב טור ללסביות בלבד הופצה ברבים, וריחי הבאיש למרחוק.

כדי שלא יוכלו להאשים אותי באפליה מינית, פשפשתי בנבכי זכרוני, בנסיון לדלות נושאים שיגעו גם בסטרייטים, ויעברו את הביקורת הנוקבת של הסוכן הסמוי שהושתל במשרדי. מספיק לעסוק בשטויות כמו אוננות, מין אנאלי, פיסטינג, מין אוראלי וצפיה בסרטי פורנו. הם כנראה לא נוגעים לסטרייטים, רק ללסביות שקוראות את הטור הזה (השבח לאל שעשני כרצונו).

שעות הזעתי והרהרתי בשאלה, מה מייחד את הסקס הסטרייטי. בעולם כל כך מוחצן במיניות שלו, שבו נדמה שכולנו חייבים להעמיד פנים שאנחנו מזיינים עד אובדן הכרה, קשה להריח את ריחו העדין של הסקס המיינסטרימי בתוך בליל הריחות העזים של השוליים.

אבל אז היא נגלתה לי. כמו לחם אחיד עם מרגרינה בלו-בנד, כמו חולצת גולף שחורה, יש דברים שהם כל כך קלאסיים שהם הופכים לעתים לאוונגרד. כך גם עם הלחם האחיד של הסקס - התנוחה המיסיונרית - זה קשה לבליעה וקצת משעמם, אבל לפעמים זה הכי מחתרתי שיכול להיות, מול כל אוכלי ה"לחם ארז" בשכונה.

כשאני חושבת על זה, לא בטוח שאני לא ממשיכה כאן את מזימתי הסודית לכתוב טור ללסביות בלבד. סך הכל, נדמה לי שהרבה יותר נשים זיינו אותי במיסיונרית מאשר הנערים המעטים שאיתם ביליתי בעברי הרחוק. דווקא בסקס הסטרייטי זכור לי שאני משתלשלת קשורה מהתקרה, דובי גריזלי מנהמים מתחתיי וקוזאק עבדקן מצליף באחוריי החשופים. אבל אולי זה רק הרגיש ככה.

אבל גם אם כולם עושים את זה בתנוחה המיסיונרית, בכל זאת היא תישאר דגל ומופת לאורח החיים הסטרייטי. התנוחה קיבלה את שמה מהמיסיונרים שנשלחו לאפריקה ולאיי האוקיאנוס השקט במאות ה-14 עד ה-16. אותם מיסיונרים נוצרים חסודים ראו בתנוחה הזו תרופה ליצריהם ה"חייתיים" של ילידי המקומות אליהם נשלחו, שנהגו לבלות בתנוחות שהדעת הנוצרית אינה סובלת. המיסיונרים הקנאים, שידעו שגברים לבנים אינם יכולים, המליצו על תנוחה בה הגבר מצוי, כמובן, מעל האשה, וטווח התנועה של האשה מצומצם מאד. כל זאת בהשראתו של פאולוס הקדוש, שתבע מהנשים להיות שקטות בכנסיה ולציית לבעליהן.

כשהאשה שוכבת על גבה, רגליה פסוקות, הגבר (או האשה השניה עם הדילדו, כמובן) מוריד את גופו מעליה. הוא יכול להישען על הידיים, או להשעין חלק מהגוף על הגוף שלה, ולנוע קדימה ואחורה. לרוב הזוגות הסטרייטים יש נטיה לעשות את זה משעמם וחסר השראה, אבל זה לא חייב להיות ככה. קודם כל, זה שאתה מעליה עכשיו, אומר שאולי יהיה נחמד לתת לה להיות מעליך ולזיין אותך בהמשך. חוץ מזה, יחסי כוחות הם לא משהו שצריך לפסול על הסף, כל עוד הם רק משחק ולא תפקידים מגדריים ברורים. כך שאפשר לשחק עם יחסי הכוחות האלה בפנטזיות מלוכלכות שנלחשות באוזן.

בעיה אחרת בתנוחה המיסיונרית היא שהיא לא מאפשרת גישה טובה לגירוי המקומות הנכונים אצל האשה (אשה צייתנית מן הסתם גם לא אמורה ליהנות ממין יותר מדי) - מומלץ לפתור את זה באמצעות פיסוק הרגליים באוויר, על גבו של בן הזוג, או שימוש בכרית מתחת לטוסיק.

התנוחה המיסיונרית חושפת את ערוותו של הסקס הסטרייטי, בכך שהיא משאירה את האשה במצב פאסיבי כמעט לחלוטין, כשההחלטות הקרדינליות ביותר שנותרות לה הן האם לסגור את רגליה על גבו של הגבר, או להשאיר אותן פתוחות לצדדים, והאם לגנוח בקול רם ולזייף אורגזמה, או להתוודות בכנות שנמאס לה ויש לה פיפי. הפאסיביות שמאפיינת נשים בסקס הסטרייטי היא שיקוף עגום של המקום שמועידה להן התרבות הפטריארכלית בחברה בכלל. וחוץ מזה, אין דבר מדכא יותר מלהיכנס למיטה עם מישהי שטרם השתחררה מתכתיבי הסקס הסטרייטי והתנוחה המיסיונרית, והיא נשכבת לך כולה התמסרות נוצרית, כמעט לא זזה ורק מחייכת אלייך חיוך ענוג. לא קל.

מצד שני, גם לתנוחה המיסיונרית יתרונות משלה. כמו, למשל, אפשרות לחדירה קלה יחסית, אם החבר שלך לא רוצה להתאמץ לעשות כניסה דרמטית ומרשימה (במקרה כזה אל תבזבזי עליו את הזמן שלך, מותק). אבל היתרון הכי גדול, ולטעמי הכי חתרני, של התנוחה המיסיונרית, הוא המגע הגופני הקרוב. כשגוף נוגע בגוף, בטן רכה בבטן רכה מתחככת, גופים נכרכים ורגליים מתפתלות עד שקשה להבחין איפה מתחיל אחד ואיפה נמשך השני. יש משהו באינטימיות הזו שקשה להחליף בכל תנוחה אחרת. אתם יכולים לעשות את זה מאחורה תוך כדי נסיעה ברכבת הרים, זה מרגש ונפלא, אבל לפעמים נדמה לי שזה הרבה יותר חתרני להיאלץ להתקרב - הבל הפה של מי שגומרת ממש צמוד לפרצוף שלך, התחושה של השערות הסומרות בבטן נוגעת.

ולאלה מכם שמרגישים שהתנוחה המיסיונרית חסרה משהו, או שחוששים מהאינטימיות וצריכים קצת להתחבא, תמיד אפשר להכניס פנימה אלמנטים מענגים של רול-פליי. נניח, המיסיונר הסקנדינבי החסון, שבא לגאול את "השבטים הברבריים" (תודה לכארים על הטיפ). הדגימי לקולוניאליסט את היצרים החייתיים של בני שבטך, את כל התנוחות האיומות והבלתי נוצריות בהן אתם נוהגים להזדיין. תני לו להעניש אותך על זה, להצליף בך עם עותק של "הברית החדשה" ולהחדיר קצת אלוהים ותבונה נוצרית ללבך. ואז, כדי להראות שאת אשה מחונכת מחדש, תני לו להביא לך אותה בתנוחה המיסיונרית, ואחר עשי בשבילו ספונג'ה בעירום. כל זה רק במסגרת משחק מוגבל בזמן, כמובן - אם החבר שלך מתעקש שזו תהיה מציאות הקשר שלכם, שרפי את הבית ולכי לשחק עם ילדים אחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by