בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום חמישי, 12 ביוני 
 
 מגהטרון. אולי בגילום ג`יימס ספיידר?   
 
מערכת מיקסר

הרובוטריקים חוזרים כדמויות אמיתיות, ג'יימס ספיידר הצטרף לפרקליטים ואלדד קובלנץ חושב שכדאי להתרענן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרובוטריקים בלייב אקשן

ואם תחושו נפילת מתח אחרי בואו המיוחל של X מן 2, האיש שיביא לכם אותו, דון דה-סנטו, כבר עובד, יחד עם טום מרפי, על הפרוייקט הבא. הרובוטריקים בלייב אקשן (לא אנימציה). השניים נמצאים כרגע בשלבי בחירת אולפן ובמאי. "לרובוטריקים יש מועדוני מעריצים בכל העולם", אומר דה סנטו, "אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים ליצור סרט מדהים ומהיר שיהווה אטרקציה לכל חובבי האקשן".
 

"הענק" כאן ביולי

ואם כבר בענייני מוטציות ואאוטסיידריות, ביולי יגיע ארצה העיבוד הקולנועי המסקרן ל"hulk"- "הענק". הסרט מבוסס על קומיקס ותיק וקלאסי מבית מארוול, ויבויים על ידי אנג לי ("אוכל, שתיה, גבר, אשה", "סופת קרח", "נמר דרקון").
 

ג'יימס ספיידר בפרקליטים

בעקבות עזיבתם של דילן מקדרמונט ולארה פלין בויל, נמצא עכשיו ג'יימס ספיידר בשלבי משא ומתן מתקדמים לגבי הצטרפות ל"פרקליטים". ספיידר ("סקס, שקרים ווידיאוטייפ", "המזכירה"), שננעל במשבצת המניאק האינטילגנטי, יגלם את אלן שור, עורך דין מסובך עם בעיות אתיקה.
 
 

רענון ועברית בגל"צ

לכבוד עשור לגל"צ הוחלט לרענן את הקונספט ולשדר יותר מוסיקה עברית. כך ב-ynet. בלוח החדש יפורק המצעד השבועי לשני חלקים, יעלו "סינגלס", התוכנית חדשה של טל פריצקר, שתעסוק במוסיקה חדשה, ותוכניתו של משה בונן "המקור" שתוקדש כולה למוסיקה ישראלית. "גוף תקשורת לא יכול להשאר בקיפאון תוכני ואריזתי תקופה ארוכה מדי", אומר אלדד קובלנץ, מנהל התחנה ואבי הרשימה.
 

פשרה במשפט מייקל ג'קסון ורואי החשבון

פשרה הושגה בתביעתם של היועצים הכלכליים נגד מייקל ג'קסון. היועצים תבעו את ג'קסון על עמלות שלא שולמו וכיסוי הוצאות. התביעה, בסך 12 מיליון דולר, הייתה עלולה לחשוף לעולם את התקשורת, בפרוטרוט, את מצבו הכלכלי של הג'קסון. פרטי הפשרה טרם נחשפו.
 

עברי לידר חותם על ספרו

עברי לידר יחתום על ספר השירה החדש והראשון שלו, הכולל את מילות שיריו המולחנים ואחרים, במסגרת שבוע הספר בתל-אביב. מוצאי שבת, 14.6 מ-20:00, ויום שני מ-21:00.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by