בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נקניקיה חמה 
 
 
ערן שריר

ליהיא לפיד הצליחה לפצח את הגנום הגברי של ערן שריר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"פתח, פתח טלוויזיה" אני שומע את דדי אומר. אנחנו בדירה של איתי. יום רביעי בערב. עובדים חזק על ביזנס חדש. לא משהו לכתוב עליו הביתה. עדיין. יום קשה עבר עלינו ואנחנו עייפים. אנחנו - איתי, דדי ואני. "יש את ההיא, נו, אשתו של הגמד מערוץ 2" דדי מדווח. אשתו של הגמד מערוץ 2? לא ידעתי ששלום קיטל נשוי. בטח לא ידעתי שיש לאשתו תוכנית בטלוויזיה. "נו, לפיד הזאת".

אה, אז תגיד ליהיא לפיד. ככה זה שאת אשתו של. בהתחלה את רק מקבלת. אח"כ את מקבלת טור בעיתון. אח"כ את מקבלת תוכנית בטלוויזיה. ככה זה במדינה שלנו. ה-כל פרוטקציה. "על מה התוכנית?" אני שואל. "משהו על בחורים".

מעבירים לערוץ 2. ליהיא לפיד בתוכנית חדשה על גברים. ליהיא לפיד הולכת לבחון את הסטריאוטיפ של "הגבר הישראלי המצוי". ליהיא לפיד הולכת לשרטט קווים לדמותו. ליהיא לפיד הולכת לגלות את נפלאות העולם הגברי בדרך מהנה ומשעשעת. שיהיה לך בהצלחה, מותק.

אנחנו יושבים בספה ועוקבים בדריכות אחרי ליהיא בדרכה לפצח את רזי הזכריות הישראלית המסוקסת. יא סאלאם. השבוע הפרק מוקדש לגברים שמטפחים את עצמם. גברים שעושים מניקור, משקיעים בעצמם והולכים למכון קוסמטיקה. באמת זה מזכיר לי שאני כבר צריך שוב למרוט שערות מהחזה.

במהלך ניסיונותיה לפענח את הגנום הזכרי, ליהיא מופיעה מולנו במיטב מחלצותיה. ליהיא בג'ינס צמוד ואיפור מוקפד בתוכנית הבוקר של טל ברמן ברדיו תל אביב. אהלן אחי, מה המצב? ד"ש לאביעד. מסתבר שגברים אוהבים רק כוסיות ושהם עונדים אותן כקישוט. מה את סחה. אשת בשורה היא ליהיא שלנו.

ליהיא על חוף הים עם החברות הפטפטניות שלה (איזה שם זה יעלה ואם כבר בים, למה אתן לא לבושות בחוטיני?) מקשקשות ברצינות תהומית על "גברים שמורטים שערות - כן או לא". איפה לעזאזל שמתי את המספר של תיקי הקוסמטיקאית, איפה.

ליהיא עם ארנון צדוק במכון יופי והחזה שלה קטן ורפוס. היא בטח תעשה ניתוח פלסטי אחד או שניים, היא מודה. הימור שלי: 270 מ"ל יתלבשו עליה בול - נדמה לי שזה יוצא קאפ סי אבל אני לא סגור על זה. ליהיא וצדוק מחליפים רשמים בעניין טיפוח עור הפנים, וצדוק מספר לה שמאז שהוא מקפיד לעשות טיפול מידי חודש, אישתו והבנות מרוצות והחברים מקנאים. אני לא זוכר את שם המשפחה של תיקי. מקווה שהיא מופיעה בדפי זהב. איך לא הכנסתי את זה לזיכרון של הפאלפון.

ליהיא לבושה בחולצה שחורה צמודה במועדון א-לה צ'יפנדיילס. חיים, דימה ומרטין החשפנים מורטים שערות גם מהמפשעה. דימה אף פעם לא היה שעיר, וחיים רואה את עצמו אבא תוך שנתיים. כמה תיקי אמרה לי שהיא לוקחת למפשעה.

ליהיא עושה פרצופים למצלמה - איזה עיניים איזה. כחול של אוקיינוסים. ליהיא על הגג והשיער השחור והמטופח שלה מתבדר ברוח. למה חזרת לגמד השעיר? היית באה אלי הייתי עושה לך גוד טיים.

ליהיא רצה בפארק במכנסיים קצרים חושפת רגליים חטובות. ליהיא שוכבת על מיטת הטיפולים בחלוק לבן. ליהיא מתכופפת; ליהיא יושבת; ליהיא צוחקת; ליהיא מפלרטטת; ליהיא רוצה גבר שישען עליה ממש כפי שהיא תישען עליו; ליהיא, בייבי, את יכולה להישען עלי כל יום בשבוע ופעמיים בשבת.

עדיין על הספה. מזמן כבר הפסקנו להקשיב. הורדנו את הווליום. החשכנו את האורות. שמנו דיסק של מוסיקה עולם. אנחנו מביטים בליהיא ומפליגים למחוזות רחוקים. חמימות מתפשטת לי בגוף ובמיוחד באזור החלציים. אני קולט את דדי מזיל ריר בעיניים מזוגגות. איתי כבר לא בסלון. הוא באמבטיה. טוב, בכל זאת הדירה שלו. אבל אני אחריו. אני שומע אותו מתנשף בחוזקה. זה לא ייקח הרבה זמן. "איתי, תזדרז" אני צועק, "למה אני חם אש". מעניין אם תיקי פנויה מחר בשש.
____________________________________
גברים עם ליהיא לפיד. רביעי ב-22:05, ערוץ 2
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by