בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 15 ביוני 
 
 
מערכת מיקסר

גרגורי פק נפטר בשיבה טובה, רוג'ר מור אביר ואדם אנט חושף את מבושיו בבתי קפה. אין דה מיקס - חדשות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מת גרגורי פק

השחקן האמריקני האגדי גרגורי פק, מת ביום רביעי בגיל 87. פק, זוכה פרס האוסקר על תפקידו ב"אל תגע בזמיר", הוספד על ידי ברוק פיטרס ששיחק עמו בסרט. אבל כבד הורגש בטקס הענקת פרס מפעל חיים לרוברט דה נירו, פרס בו זכה פק ב-89'. דה נירו סיים את הנאום שלו ב"לילה טוב כולם, ולילה טוב גרגורי פק".
 

אדם אנט מתפשט בבתי קפה

ביום רביעי השתולל אדם אנט מול בית קפה לונדוני, שבר חלונות ובסופו של דבר נכנס אל תוך בית קפה והראה לנוכחים את שלו. כשסיים ירד לנמנם במטבח עד הגעת השוטרים והאשפוז. את ההצהרה רשמית ניתן למצוא באתר הזמר. לכוכב האייטיז הענוג היסטוריה עניפה של בושות בפומבי, מאיום באקדח צעצוע על באי פאב שלעגו לבגדי הקאובוי שלו ועד זריקת חלק ממנוע על ראש של נגן. שיהיה בריא!
 

רשת א' וקול המוסיקה יתאחדו

עקב קיצוץ של 200 מיליון שקל בתקציב רשות השידור, יתאחדו רשת א' וקול המוסיקה. כך מוסר עיתון "הארץ". האיחוד יצא לפועל בינואר 2004 תחת השם "תרבות". איחוד התכנים יגרום לויתור על שידור קונצרטים, אופרות וסימפוניות. על העובדים הוטל איסור חמור להתראיין.
 
 

הערב פרס ספיר

הערב יוענק פרס ספיר לספרות. הטקס יתקיים באולפני הרצליה, ינחו אותו חנה אזולאי הספרי ואלון אבוטבול והוא ישודר בערוץ 1. בטקס יופיעו ירמי קפלן, אפרת בן צור, דנה ברגר ועמיר בניון. הזוכה בפרס יזכה ב-150 אלף שקל ויתורגם לשפה על פי בחירתו.
 

האביר רוג'ר מור והגבירה הלן מירן

רוג'ר מור, הלן מירן וחוקרת החיות ג'יין גודול זכו אתמול בתואר האבירות הנכסף ביום הולדתה של המלכה אליזבת. בתארים שווים פחות זכו סטינג, אלכסנדר מקווין, ג'יימי אוליבר, קריסטין סקוט תומאס ודייב גילמור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by