בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 16 ביוני 
 
 מתוך עטיפת ``אחוזת חוף``   
 
מערכת מיקסר

אמיר גוטפרוינד זכה בפרס ספיר, החינוכית מפטרת עובדים, המתופף הזנוח של הביטלס מספר ואלי מקביל מקשקשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרס ספיר ל"אחוזת חוף"

"אחוזת חוף" של אמיר גוטפרוינד הוא הזוכה בפרס ספיר. על חבר השופטים נמנו היו"ר יצחק לבני, פרופ' רות קרטון-בלום, פרופ' נורית גוברין, המשורר מירון איזקסון, רוביק רוזנטל, ד"ר לילי רתוק ופרופ' ניסים קלדרון. "אחוזת חוף" הוא ספרו השני של גוטפרוינד. הראשון היה "שואה שלנו".
 

פיט בסט מדבר

פיט בסט, המתופף המקורי של הביטלס, הוציא ספר חדש: "הביטלס: השנים הראשונות". הספר מגולל את הסיפור מהימים בהם ה-Quarrymen דאז הסכימו לקשט את מרתף ביתו של אמא של פיט כדי להופיע במועדון הקטנטן שהיה במרתף. בסט פוטר אחרי שנתיים של עבודה עם הלהקה, ושלושה מסעות הופעות גרמניים. כיום הוא עובד כאופה אולם ממשיך לנגן עם להקתו. מאז היום שפוטר לא החליף מילה עם איש מהביטלס.
 

מטליקה פותחת בגדול

מטליקה פתחו את מכירות אלבומם החדש, "St.Anger", עם 418,000 עותקים בחמישה ימים. מה שגם משבץ אותם במקום הראשון של הבילבורד וגם מראה סימני הצלחה רציניים יותר מ"רילוד" הקודם.
 
 

החינוכית מפטרת עובדי הפרילאנס

החינוכית מפטרת פרילאנסרים. כך מוסר עתון הארץ. הפיטורים הם חלק מהליכי הייעול בהם נוקטת המנהלת החדשה, יפה ויגוצקי. עוד בתכנית: הוצאת החינוכית לחופשת קיץ מוקדמת וחיוב כל העובדים, כולל עיתונאים, בשעון נוכחות.
 

נפרטיטי בעירום

הגרמנים, שחיפפו בשקט את הפסל המצרי החשוב "נפרטיטי" ב-1912, ובעקבות כך הוחרמו מלבצע חפירות ארכיאולוגיות במצרים, הגדילו עכשיו לעשות וחיברו לראש המפורסם גוף עירום מברונזה, ואת היצירה החדשה הציגו בביאנלה בוונציה. מיותר לציין שהמצרים כועסים.
 

קליסטה פלוקהארט מקשקשת

וזווית קצת אחרת על אינדיאנה ג'ונס: "אני אוהבת איך שהוא נראה בבוקר. לא חתיך, יותר חמוד, כמו ילד קטן. אתה מכיר את זה שאתה קם בבוקר, די מנופח ומקומט ונראה קצת פגיע? אז ככה הוא נראה"; קליסטה פלוקהארט, שמתבררת כפה גדול בחיים כמו בטלויזיה, מספרת על החבר, הריסון פורד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by