בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 18 ביוני 
 
 יחד מהסתיו. סיימון וגרפונקל   
 
מערכת מיקסר

הנשים שוב נלחמות נגד פלייבוי, טאטו אולי יבואו בחודש הבא, הסופראנוס חוזרים, הערוץ הערבי הלווייני נסגר, וסיימון וגרפונקל - יחד מהסתיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טאטו לא מגיעות

זה היה כל כך צפוי. כל ההופעות של בנות טאטו בארץ בוטלו. במשרד הפנים ממש זועמים על המפיקים שהאשימו אותם בבעיה, בשל אי מתן אשרות כניסה לארץ, וטוענים בתוקף כי כבר בתשעה לחודש הוצאו הוויזות. המפיקים אומרים שאולי בחודש הבא הן יגיעו. רוצים להמר על זה?
 

הנשים נגד פלייבוי

וגם זה היה צפוי. לאחר החלטת מועצת הכבלים והלוויין לאשר את עלייתו של ערוץ פלייבוי לאוויר, לאור הקביעה כי הערוץ אינו מוגדר כערוץ פורנוגרפיה, יצאה קואליציית הארגונים הפמניסטיים בקול זעקה, ועוד יותר מכך, הגישה בג"צ נגד ההחלטה וביקשה למנוע את עלייתו לאוויר של הערוץ עד לדיון מלא. עירום כבר לא נראה ביום חמישי, ככל הנראה.
 

סיימון וגרפונקל - האיחוד

כמעט עשר שנים לאחר ההופעה המשותפת האחרונה שלהם (מלבד הופעונת בגראמי האחרון), צפויים הצמד פול סיימון וארט גרפונקל להתאחד ולצאת לסיבוב הופעות. על פי הפרסומים בימים אלו עובדים על הפרטים האחרונים לקראת ההודעה הרשמית על מסע ההופעות שצפוי להתחיל דרכו בסתיו.
 
 

ערוץ מזרח תיכון?

בשבוע הבא צפוי הערוץ הלוויני המזרח תיכוני של רשות השידור לחגוג שנה, אולם במקום זאת הוא יחגוג את סיום חייו, לאור ההחלטה על סגירתו והעברת שידוריו לערוץ 33. הסיבה העיקרית - הקיצווצים בתקציב הרשות. קשה להניח שהביקורות על תכניו הדלים והמיושנים ואחוזי הצפייה האפסיים שלו לא השפיעו גם הם. בכל מקרה, מאחר ובשל הקיצוץ כל קיומו של ערוץ 33 נתון בספק, ייתכן ובשנה הבאה לא יהיו שידורים בערבית במדינת ישראל. כולה 12 אחוז מהאוכלוסיה, מה, מגיע להם?
 

הסופראנוס לעונה שישית

עכשיו זה סופי, הסופראנוס חוזרים לעונה שישית, גם אם מקוצרת. יוצר הסדרה ורשת HBO הגיעו להסכמה על עונה שישית, בת עשרה פרקים, במקום 13. הצילומים יחלו בעוד כחצי שנה.
 

לבנת רוצה את קול המוסיקה

עוד במסגרת הקיצוצים, שרת החינוך לימור לבנת קראה שלא לבטל את קול המוסיקה. היא הוסיפקה עוד ש"אין לרשות השידור זכות קיום אם היא אינה נותנת מענה לתחומי התרבות השונים ולנושאים ערכיים, ללא זיקה לשיקולי רייטינג". זאת ועוד, החלטה שכזו "חוטאת לחיי התרבות של מדינת ישראל". מאיפה יביאו את הכסף כששר האוצר שלה מחליט לחתוך בתקציב האגרה כאילו היה היה תינוק ביום בריתו, לזה היא לא מתייחסת. מישהו צריך כסף?
 

61 מיליון שקל לקולנוע בישראל

וועדת הכלכלה של הכנסת קבעה כי תקציב מועצת הקולנוע בחמש השנים הקרובות יעמוד של 61 מיליון שקל בשנה, זאת במידה ואכן יבוטל סעיף התקציב בחוק הקולנוע, על פיו מועברים למועצה 50 אחוז מתמלוגי גופי השידור השונים בארץ. סתם לידיעה כללית - ההכנסות מהתמלוגים עמדו על קרוב ל-80 מיליון שקל.
 

ההיסטריה של פוטר

ביום שבת יצא סוף כל סוף החמישי בסדרת הארי פוטר וההיסטריה רבתי. הספר, שההזמנות עבורו עומדות כבר על מיליוני עותקים, גורם לפאניקה כללית. בבריטניה נגנבה משאית ובא אלפי ספרים בשווי של לא פחות ממליון פאונד. במשטרה הודיעו כי כל מי שמחזיק בידיו ספר לפני היציאה הרשמית נחשב לעבריין. מסיבות עלומות לא השתרכו תורים אל מול תחנות המשטרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by