בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ"ש הורה לעקל את נכסיה של מיכל ינאי 
 
 כל האמת על האורגיות והסמים. ינאי   
 
מערכת מיקסר

בשבוע הבא מתחתנת מיכל ינאי עם ארוסה, אבל בינתיים היא תצטרך להתמודד עם צו עיקול על סך 2.6 מיליון שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום חמישי בשבוע הבא תתחתן כוכבת הילדים מיכל ינאי עם בן זוגה עופר רסלס. אלא שאת מתנת החתונה הראשונה הייתה מעדיפה ינאי, מן הסתם, שלא לקבל.

אתמול (שלישי) הטיל בית המשפט המחוזי בתל אביב צו עיקול על כספה של ינאי, בגובה של 2.6 מיליון שקל, ובכך נענה לבקשת חברת "באאז טלוויזיה חדשה".

על פי תביעת החברה, הפרה ינאי חוזה להפקת סדרה חדשה וחושפנית ביותר בכיכובה.

על פי התביעה, טוענת החברה כי לפני כשנה וחצי, עת הקריירה של ינאי הייתה בשפל, היא פנתה לחברה והציעה להפיק סדרה חדשה בכיכובה שתעזור לה "לחצות את הגדר מעולם הילדים, בו הפכה ללא רלוונטית, לעולם המבוגרים, בו הייתה בלתי רצויה".

ינאי הציעה להציג את הצד הפרטי החושפני שלה, והסדרה אמורה היתה לעסוק ב"סמים, אורגיות, בגידות, שקרים, וזלזול בחברים הקרובים לה". ינאי הגדירה את הסדרה כ"נועזת ביותר שכמותה לא נראתה בטלוויזיה בישראל מעולם".

"מעריב" מדווח כי על על פי תצהיר החברה, ההסכם שנחתם בין הצדדים קובע כי ינאי רשאית להתנגד לפרסום קטעים מחומר הגלם, אך ורק אם התנגדותה תוגש לפני שהתסריט יאושר.

אלא שבינתיים קיבלה ינאי עבודה חדשה כמגישת 'מזל טוב' בערוץ 2, ויחסיה עם בן זוגה הפכו מהותיים, ורעיון ההיחשפות של ארוסתו לא ממש נשא חן בעיניו. כך קרה שיומיים לפני עליית הסדרה לשידור בחברת הלוויין "יס", חזרה בה ינאי מההסכם.

על פי הפרסומים ניסו הצדדים להגיע להסכם מחוץ לבית המשפט, אולם ללא הצלחה יתרה. חברת באאז דרשה להטיל את העיקול על נכסיה של ינאי, מחשש שמנהליה יעבירו את הנכסים על שם מוטב אחר. בית המשפט אישר, כאמור, בקשה זו, והורה לחברות ולבנקים להעביר תצהיר עם פירוט סכומי הכסף המוחזקים על שם ינאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by