בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 19 ביוני 
 
 בראש רשימת רבי המכר. קלינטון   
 
מערכת מיקסר

הילארי קלינטון בראש רשימת רבי המכר, ג'ניפר אניסטון נורא פחדה שנשתעמם, אמני ישראל בכינוס חירום וג'יי קיי רולינג תובעת 100 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בכל צבעי השחור

ביום שישי צפוי להתקיים מצעד הגאווה בירושלים, והצרות לא פוסקות. לאחר שאלמונים חיבלו בדגלי הגאווה שניתלו ברחבי העיר, אתמול נתלו פשקווילים מטעם העדה החרדית הקוראים נגד "חילול הקודש" על ידי "תהלוכת התועבה". בין השאר כתבו החכמים "תסמרנה שערות הראש ותצילנה כל אזנים וירעד כל לב איך שאפילו בני העיר החילונים פורקי עול תורה ומצוות מסתייגים ממצעד תועבה זה". מנכ"ל הבית הפתוח בבירה, חגי אלעד, אמר ל-Ynet כי "יום שישי הוא יום של שימחה בירושלים והעיר זקוקה לימים כאלה". בגאווה צעוד נצעד.
 

קלינטון בראש רבי המכר

ספרה של הילארי קלינטון נכנס למקום הראשון ברשימת רבי המכר של העיתון U.S.A TODAY, והוא הספר השני הנמכר ביותר מאז נוסדה הרשימה. הספר ששבר את כל השיאים הוא הארי פוטר וגביע האש. בשבוע הראשון ליציאתו מכר ספרה של קלינטון 600 אלף עותקים, לעומת כשלושה מיליון שמכר בזמן מקביל הפוטר. המו"ל, שהדפיס בתחילה מיליון עותקים, כבר הזדרז להדפיס 600 אלף נוספים, שלא יווצר מצב של מחסור, חלילה.
 

אניסטון לא רוצה שנשתעמם

ג'ניפר אניסטון, כוכבת חברים, אומרת כי אחת הסיבות המרכזיות שבגינן היא רצתה ש"חברים" תגיעה לקיצה, היה החשש שהתוכנית תתחיל לשעמם את המעריצים. היא גם לא מאמינה שתחזור אי פעם לטלוויזיה כי "ההצלחה שלי תמיד תשווה להצלחה ב'חברים', ומתישהו אני אכשל"..בכל מקרה הכיוון הוא קולנוע.
 
 

אמני ישראל, עורו

מטה המאבק של אמני ושחקני ישראל יקיים מחר כנס חירום בשל ההחלטה לקצץ שני אחוזים נוספים מתקציב התרבות. בכינוס ידונו, בין השאר, באופציית השבתת מוסדות התרבות. בשנתיים האחרונות קוצצו תקציבי התמיכה בתרבות בכ-40 אחוז. תקציבי ההתנחלויות לא כל כך סבלו.
 

רולינג תובעת 100 מיליון דולר

ג'יי קיי רולינג, מחברת סדרת ספרי "הארי פוטר", הגישה תביעה בסך של לא פחות מ-100 מיליון דולר כנגד העיתון "דיילי ניוז". עילת התביעה - העיתון השיג עותקים של הספר החדש בסידרה, שאמור לצאת רק בשבת הקרובה, ופרסם ביקורת על הספר. רולינג תובעת את העיתון על כך שפגע בקניין הרוחני שלה, בזכויות ובמסע המכירות של הספר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by