בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפטרון של ספורט הנכים 
 
 
ניר נון נוה

לקראת הופעת התרמה הערב למרכז ספיבק ברמת גן, מספר דיוויד ברוזה על מה שהבטיח לאביו לפני שנפטר, על האלבום הישראלי-ספרדי ועל התקליט הבא אחריו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב יופיע דיוויד ברוזה במרכז "ספיבק", מרכז ספורט לנכים ברמת גן, במופע שכל הכנסותיו תרומה למרכז.

"זה מופע במתכונת המלאה שלו" אומר ברוזה. "מופע שאיתו אנחנו רצים בארץ כבר כשנה, מאז צאת האלבום 'זה הכל או כלום'. הוא מבוסס על האלבום ועל להיטים מכל התקופות, כשכל ההכנסות הן כמובן למועדון הנכים 'ספיבק', שהוא מועדון הנכים הגדול ביותר בארץ ואחד הגדולים בעולם".

- מה הקשר שלך לספיבק?
"אבא שלי היה ממקימי המועדון, מגיל שבע אני מסתובב שם, מעורב ותמיד עוזר. בשנים האחרונות אנחנו מקפידים להשתתף במופעי תרומות בכל מקום בעולם. המופע הזה מגיע חודשיים אחרי שאבא שלי נפטר, מה שרק מחזק את הצורך והרצון".

"הבטחתי לאבא שלי שאחותי ואני ניקח על עצמנו להמשיך ולפתח דברים כמו ספיבק. כספים שהמועדון מתקיים עליהם, שיש לו צורך אמיתי בהם בשביל לרכוש כסאות גלגלים לספורט, הגדלת הבריכה, ודברים דומים. בשנתיים האחרונות אנחנו רואים את הנכים צועקים על הצמצום בתמיכה הממשלתית, והמועדון הזה כלל לא נתמך על ידי הממשלה, אלא על ידי תרומות. אם לא אנחנו, אין מי שיעשה את זה".

- מה הוביל את אביך לכיוון?
"לאחותו שני ילדים עם שיתוק מוחי, והם בגיל של אחותי ושלי, כך שאבא שלי מיד נרתם לעזור, כי פתאום אתה חי את זה ומבין מה זה".

- מה קורה עם המופע?
"המופע נהדר. אנחנו רצים איתו כבר שנה, עם כל התהפוכות והקשיים בשוק בארץ. זו גם הפעם הראשונה שהאלבום כולו גם תורגם ועובד לספרדית, והופענו גם בספרד. אנחנו מנסים לשמור על רעננות מסויימת".

- ומה עכשיו?
"עכשיו צריך לשבת ולכתוב את האלבום הבא, כאן, בארה"ב או בספרד".

- שלושה אלבומים או אלבום אחד לשלושה קהלים?
"'זה הכל או כלום' הוא הניסיון הראשון שלי ליצור את אותו אלבום גם לארץ וגם לספרד. אני עוד לא יודע מה ואיך יהיה האלבום הבא. כשאני אתחיל לשבת לכתוב, אני אדע".

- ומתי תתחיל?
"בקרוב. הקיץ הזה אני כותב את השירים וההקלטות יחלו באוקטובר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by