בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 22 ביוני 
 
 ציור של משה קופפרמן מ-1966. (מוזיאון חיפה).   
 
מערכת מיקסר

הארי פוטר מוכר שמונה עותקים לשניה, שלוש מאות אלף איש צבאו על שבוע הספר וג'ניס ג'ופלין מתהפכת בקברה. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הארי פוטר מוכר שמונה עותקים בשניה

אחרי שהוזמנו מעל 1.3 מיליון עותקים באינטרנט, ובעוד צבא של מעריצים פושט על תחנת הרכבת בקינגס קרוס בלונדון, שם שוחזר רציף תשע ושלושת רבעי, החלו להימכר אמש עותקי הארי פוטר החמישי בקצב של 8 עותקים בשניה.
 

שבוע הספר ננעל

יותר מ-300 אלף בני אדם ביקרו בשבוע הספר שננעל אמש. מדובר בעלייה של 20% לעומת מספר המבקרים של השנה שעברה. השנה הציגו כ-150 מו"לים מספריהם, בשמונה ערים גדולות ו-50 ישובים ברחבי הארץ.
 

נפטר חתן פרס ישראל משה קופפרמן

הצייר משה קופפרמן נפטר בגיל 77. קופפרמן, חתן פרס ישראל לשנת 2000, החל להציג ב-1952 בקיבוץ נען. קופפרמן עבד ויצר בקיבוץ לוחמי הגטאות.
 
 

ליונל ריצ'י קיבל כוכב

ליונל ריצ'י קיבל אף הוא כוכב בשדרת התהילה בהוליווד, וכל זה קרה ביום הולדתו. גם בן 54, גם מלך השמאלץ וגם יש לו כוכב. מדליק.
 

רנה זלווגר תגלם את ג'ניס ג'ופלין

כמה מוזר, רנה זלווגר תשחק את ג'ניס ג'ופלין. "צריך לספר את סיפור חייה של ג'ופלין", אומרת נשיאת פאראמאונט שרי לנסינג, "ואין מי שיעשה את זה טוב יותר מרנה זלווגר". לא עדיף, נגיד, מישהי עם כריזמה?
 

אנג'לינה ג'ולי מלכה

אנג'לינה ג'ולי תשחק ככל הנראה את אחד התפקידים המבוקשים ביותר בהוליווד - קטרינה הגדולה. ג'ולי תגלם את המלכה ב"אהבה וכבוד" של אולפני וולט דיסני. כמובן שהסרט לא ייתעסק חלילה בכל מיני עניינים רוסיים, אלא בקשר רומנטי בין המלכה לשליח אמריקני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by