בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כמעט חתונת השנה: הכלה מבטיחה בגדי עור 
 
 
מערכת מיקסר

ביום חמישי יחליפו מיכל ינאי ועופר רסלס טבעות נישואין, במה שמוגדר על ידי מומחים כסגנית חתונת השנה, אחרי שמעון ומלי. מי ינגן, מה יאכלו ואיך יתלבשו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיון בפרטים הראשוניים על חתונתם המתוכננת של מיכל ינאי ובחיר ליבה, עופר רסלס ביום חמישי, מעלה כי לאירוע פוטנציאל קאלט לא קטן, מה שיאפשר לו, אולי, להתקרב במימדיו לחתונתם של שמעון גרשון ומלי לוי לפני כחודש.

החתונה תתקיים באמפי-תיאטרון קיסריה ביום חמישי הקרוב, והאטרקציה המוסיקלית המרכזית שצפויה לחוגגים היא הופעה של הרכב הנוודים השנוי במחלוקת, הג'יפסי קינגס.

בני הזוג, שהזמינו כ-700 מקורבים וסלבריטאים לחגוג עימם, יעשו את ההכנות לאירוע במלון "דן קיסריה" לפני שיגיעו לטקס, שיעוצב באווירה 'רומנטית' (ווט איז?). 700 כריות לבנות יונחו על מושבי האמפי, שיואר ב-500 לפידי ענק וב-1000 נרות לבנים. החופה עשוייה בדי אורגנזה, ובראשה כתר שזור בפרחי קזבלנקה.

למנות ידאגו השפים מיקה שרון ואייל שני, שינצחו על שני מטבחים פתוחים, בעוד בתחום ההלבשה צפויה לאורחים אטרקציה נוספת, בדמות חליפת עור מבית "אושידה" שתלבש הכלה, לצד - אך לא במקום - שמלת הכלולות המסורתית.

אגב, מדורי הרכילות של סוף השבוע מספרים כי ינאי סובלת מפריצת דיסק, והיא עושה בימים אלה אצל רופא מומחה באיטליה כדי למזער את הנזק. אשת יחסי הציבור שלה, בת כהן, מסבירה כי מיכל תחזור לקראת החתונה לארץ ולאחריה תיסע שוב להמשך הטיפולים באיטליה.

מיכל ועופר הכירו לפני כשלוש שנים. הקשר הרומנטי ביניהם החל לפני 9 חודשים, והצעת הנישואין היתה בדרך להצגה "דצמבר" בתיאטרון הצפון.

בכל מקרה, מי שמזדמן לכביש החוף בחמישי בערב - מוזמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by