בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התוכנית של דיוויד לטרמן יורדת אחרי חודש 
 
 
מערכת מיקסר

ערוץ 33 יפסיק לשדר את תוכנית הלילה של לטרמן רק חודש לאחר שעלתה לאוויר. כמו שאומרים - נו, באמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא ייאמן: לא עברו חודשיים מאז הודיע ערוץ 33 בחגיגיות על שידור הלייט-נייט היומי של דיוויד לטרמן, וכבר נאלצים ברוממה להוריד אותו מהמרקע. הסיבה, איך לא, ענייני תקציב.

תוכנית הלילה של לטרמן עלתה לאוויר אצלנו בחודש מאי האחרון ושודרה – מתורגמת – זמן קצר לאחר שידורה בארה"ב. ברשות השידור היו גאים מאוד בהישג הטלוויזיוני שלהם, אולם תוכניות רבות לא שודרו בעקבות שידורים מהכנסת וכל מני דברים כאלה.

אורן הלמן, דובר רשות השידור מסר בתגובה ל-Ynet: "כחלק מהקיצוצים שרשות השידור נאלצת לבצע בתקציבה, יורדת גם תכניתו של דייויד לטרמן".

את התוכנית הנוכחית שלו מגיש לטרמן ב-CBS החל משנת 1993 לאחר שהיה שותף לאחד הסכסוכים המפורסמים ביותר בתולדות הטלוויזיה האמריקנית. בשנת 1992 הנחה לטרמן את תוכנית הלילה המאוחרת של NBC (התוכנית שהיום מגיש קונאן או'בריאן) ולכולם, כולל לו, היה ברור שכשהכהן הגדול של תוכניות הלילה, ג'וני קרסון, יפרוש מ"תוכנית הלילה" - לטרמן יקבל שדרוג ויעבור לתוכנית הדגל. אבל ל-NBC היו תוכנית אחרות ובמקום לטרמן הם הביאו את ג'יי לנו, אז סטנדאפיסט מצליח שהחליף את קרסון מספר פעמים בהנחיה.

לטרמן נעלב, התפטר ועבר לשדר ברשת CBS מול לנו. הקהל עבר איתו ו-CBS היכתה את NBC בטבלאות הרייטינג. אבל בשנים האחרונות התהפכו היוצרות וכעת לנו מוביל ברייטינג בקביעות (מה אתם מצפים מאומה שרואה פוקס ניוז?) ולטרמן נשאר עם אהדת הקהל המתוחכם יותר והמבקרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by