בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שלישי, 24 ביוני 
 
 יצחק חזקיה   
 
מערכת מיקסר

דיוויד בקהאם לא רוצה להיות מייקל ג'קסון השני, יצחק חזקיה זכה בפרס קלצ'קין וזבולון אורלב רוצה לפזר את מועצת הרשות השניה. חדשות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרטין באשיר רוצה את בקהאם

העיתונאי השערורייתי מרטין באשיר, שהוציא מדיאנה וידוי על בגידה וממייקל ג'קסון את "לחיות עם מייקל ג'קסון", החליט עכשיו להרוס את החיים גם לדיוויד בקהאם וויקטוריה אדאמס. השניים למדו לקח מדיאנה ומג'קסון וסירבו להתראיין, מה שלא מפריע לבאשיר לעקוב אחריהם בכל העולם, להשאיר להם פתקי תחנונים, להמתין על הגג מול המלון שלהם ולא לעזוב אותם לאורך כל מסע יחסי הציבור של השניים באסיה. "דיוויד ו-ויקטוריה זועמים", אומר חבר של הזוג, "באשיר לא עוזב אותם. כשדיוויד היה בבית ספר ולימד שיעור כדורגל, באשיר היה על הגג ממול וצפה עליו. הוא לא מבין את המסר - הם לא רוצים להתראיין אצלו".
 

פרס קלצ'קין ליצחק חזקיה

פרס קלצ'קין, בשווי 18,000 ש"ח, הולך לשחקן והמתופף המוכשר. בחבר השופטים כיהנו רמי ברוך, גל זייד ומיכה לוינסון. "כשמתבוננים על העשייה התיאטרונית בארץ, עולה שוב ושוב דמותו של יצחק חזקיה כשחקן מיוחד במינו, הזוהר בשמי התיאטרון שלנו", נכתב בנימוקי השופטים. חזקיה, שחקן קאמרי מזה 35 שנה, יקבל את הפרס הערב בתום הצגת ה"מלבישים".
 

שר הרווחה רוצה לפזר את מועצת הכבלים והלווין

שר הרווחה זבולון אורלב פנה אתמול לאריק שרון, המכהן גם כשר התקשורת, ודרש ממנו לפזר את מועצת הכבלים והלווין משום שהתירה את שידורי ערוץ "פלייבוי". כך מוסר הבוקר עיתון הארץ. אורלב טוען שלא הייתה הצדקה לדיון נוסף לאחר שכבר נפסלה פלייבוי בעבר. יו"ר מועצת הכבלים הגיבה במכתב לראש הממשלה בצירוף ציטוטים של אורלב, לפיהם אינו חושב שערוץ פלייבוי הוא ערוץ פורנוגרפי.
 
 

הסנדלר כבר לא יחף, או משהו

אדם סנדלר התחתן עם חברתו השחקנית ג'קי טיטון. השניים הכירו על הסט של "ביג דדי" ונישאו בסוף השבוע במאליבו שבקליפורניה.
 

שון קונרי ואלן קאמינג באנימציה

שון קונרי ואלן קאמינג ישתתפו בסדרת אנימציה דלת תקציב בשם "בילי הוטרינר", שתתאר קהילת מוסיקאים בסקוטלנד שמנוהלת על ידי וטרינר אקסצנטרי, שידובב בידי קונרי. הפרוייקט נמצא בפיתוח כבר שנתיים והושקעו בו כבר 500 אלף פאונד, המפיקים, שמאוד מרוצים מההצטרפות של שמות כמו קאמינג וקונרי, מנסים להרים בעזרתם עוד תקציב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by