בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דובר צה"ל: מפיק "ג'נין ג'נין" טרוריסט 
 
 
מערכת מיקסר

צה"ל פרסם מסמך רשמי לפיו מפיק הסרט "ג'נין ג'נין" היה פעיל בזרוע הצבאית של הפתח, סיפק אמצעי לחימה לפיגועים ונהרג בפעולת צה"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון מעריב יודע לדווח היום שמסמך של דובר צה"ל טוען כי המפיק לו מוקדש הסרט "ג'נין ג'נין", איאד סומוד בן 25 מהכפר אמון, נהרג על ידי חיילי צה"ל ביולי, לאחר השלמת הסרט הקונטרוברסלי של מוחמד בכרי. לאחר מותו נמצאו בחצר ביתו כ-30 מטעני צינור שהופקדו אצלו למשמרת.

המסמך הוגש על ידי עו"ד אילן בומבך, המייצג קבוצה של משפחות שכולות המתנגדות להקרנת הסרט בישראל. לדבריו "אין חולק על כך שחופש הביטוי הוא עיקרון יסוד במשטר דמוקרטי ליברלי שבמדינת ישראל".

"עם זאת", ממשיך בומבך, "מעורבותו של פעיל טרור בהפקת הסרט מחזקת את החשש כי במקרה זה יש ניצול ציני של הדמוקרטיה לצורך קעקוע המשטר הדמוקרטי עצמו והסתה כנגד חיילי צה"ל".

פרקליטו של בכרי, עו"ד אביגדור פלדמן, שמגיש בימים אלו תביעה להתיר את הקרנות הסרט, מסר בתגובתו לבג"ץ כי הוא מתנגד להצגת המסמך. לטענת פלדמן, "הביוגרפיה של אדם כזה או אחר שהיה שותף להכנת הסרט אינה רלוונטית לחלוטין לשאלות המועלות בעתירה זו. מעבר לכך, העותר אף כופר במידע המצוי במסמך".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by