בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אסתי המכוערת בלב הקיץ של קשת 
 
 מתוך ``אסתי המכוערת``   
 
מערכת מיקסר

קשת משיקה את לוח המשדרים החדש, עם טלנובלה חצי סאטירית, תוכנית ריאליטי רומנטית ועונה חדשה של כוכבי השכונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"קשת" משיקה את לוח השידורים החדש לקיץ, בעלות של 55 מיליון שקל. הלוח החדש והמעניין למראה, סובב סביב התמה האינטראקטיבית, בהגדרתה הרחבה: תשודר העונה החדשה של "לא נפסיק לשיר - כוכב נולד", שתעזר בהצבעות הצופים על מנת להכריע בתחרות, "הכספת החדשה" שהתחייבה הפעם לחלק בוודאות מיליון שקל ותוכנית מציאות החדשה, "קחי אותי שרון", בה יאבקו 15 גברים על לבה של בחורה אחת. שרון ובחיר ליבה יקבלו, בסיום הסדרה, דירת פאר לשנה, מכונית והטבות נוספות. את התוכנית ינחה אקי אבני.

בנוסף, ישודרו פרקים חדשים של "כוכבי השכונה עם גרייניק ואלתרמן" ושידורים חוזרים של "אלי נגד העולם", תוכנית קרבות הסטנד-אפ של אלי פיניש, שכבר שודרה בביפ.

בתחום הרכש תשודר העונה האחרונה של "אלי מקביל", שתארח מקבץ אקלקטי של אורחים, שיינסו בתוקף ידועונותם להרים את הרייטינג של הסדרה. עוד ישודרו "NYPD" וה"המתחזים", בה יתחרו ביניהם שני בעלי מקצוע שהחליפו תפקידים.

גולת הכותרת וההייפ של לוח השידורים יתגשם בטלנובלה "אסתי המכוערת", שמבטיחה למזג בין סגנונות טלוויזיונים שונים: דרמה, סאטירה, וטלנובלה. הסדרה מספרת את סיפורה של אסתי, בחורה מוצלחת וחביבה שמתקשה להתמודד עם פניה המכוערים. את אסתי מגלמת השחקנית הצעירה ריקי בליך ויישתתפו בה עוד שייקה לוי, עודד קוטלר, ליאורה ריבלין, ליאון רוזנברג, עומר ברנע, אביטל דיקר ומיטל דוהן.

לוח השידורים:

שני:
20:00 חדשות
20:30 הכספת החדשה
21:30 כוכבי השכונה
22:15 אלי נגד העולם עם אלי פיניש
23:00 פאזל (ש.ח)
24:00 NYPD

חמישי:
20:00 חדשות
20:30 לא נפסיק לשיר- כוכב נולד
21:30 אסתי המכוערת
22:40 אלי מקביל
23:30 המתחזים

שבת:
20:00 חדשות
20:40 קחי אותי שרון
22:00 סרט קולנוע ישראלי
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by