בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אין דה מיקס, 25 ביוני 
 
 למען טורונטו. הסטונס   
 
מערכת מיקסר

הרולינג סטונס וטימברלייק למען טורנטו, המורדים דווקא כן מזיקים, אגנתה מאבבא מוטרדת והעצומה נגד סגירת קול המוסיקה תופסת תאוצה. החדשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

זהירות מהמורדים

מחקר חדש של החוג לתקשורת באוניברסיטת חיפה מגלה כי השפעת "המורדים" על ילדים הולכת ומעמיקה, והיא לא בהכרח חיובית. ההורים טוענים כי הילדים הופכים חצופים יותר, בעלי התנהגות פרועה ואף מדווחים על עלייה בפעילות המינית של הילדים (מדובר בילדים בגילאי 9-14, יש לציין). בדיון של ועדת הכנסת לזכויות הילד, בה נכח רק יו"ר הועדה, ח"כ מלכיאור, הוא אמר כי מדובר בנתונים מדאיגים. בהחלט מדאיגים.
 

הרולינג סטונס, ג'אסטין טימברלייק ו-AC/DC משקמים את טורונטו

הרולינג סטונס יופיעו בטורונטו, קנדה ב-30 ביוני, במסגרת מסע לשיקום תדמיתה של העיר, שנפגעה עקב מגיפת הסארס. מיק ג'אגר אמר כי "אנחנו מגיעים להופעה ענקית שתחזיר לעיר המועדפת עלינו את האנרגיה". תותח המכירות ג'אסטין טימברלייק ולהקת AC/DC האוסטרלית הודיעו כי הם מצטרפים לפרוויקט ולקונצרט. הכנסות מהמופע יועברו למרכז בריאות חדש בעיר.
 

הבי.בי.סי חושף את ישראל

ביום שבת תשודר ב-BBC וורלד תכנית שתעסוק הפרוייקט הגרעין הישראלי. בערוץ החליטו לשדר את התוכנית גם בערוץ הבינלאומי, לאחר ששודרה בערוץ בי.בי.סי 2 לפני מספר חודשים. אחד הדיונים המרתקים בתוכנית הוא סביב השאלה למה לכל הרוחות נוהג העולם בחוסר איזון, כשהוא כופה פיקוח על נשק להשמדה המונית במקומות שונים בעולם (מלחמת עיראק אומרת משהו למישהו?), אבל בכל הנוגע לישראל נותנים לה יד חופשית ואף אחד לא מגמגם.

במשרד החוץ רותחים מזעם, מכנים את הערוץ "אנטישמי" ושוקלים לנתק איתו כל מגע. בבי.בי.סי רועדים מפחד.
 
 

בוטל המכרז למנהל ערוץ 1

כצפוי בטלנובלות, אתמול עברה הפארסה המכונה "מינוי מנהל לערוץ 1" עוד נקודת שיא. כשלוש שעות לפני קיום המכרז הורה היועץ המשפטי לממשלה לבטל את המכרז. רובינשטיין טוען כי הורדת תנאי הסף למכרז באופן בלתי סביר וקיצוני לא הותירה לו ברירה. המשך יבוא. על בטוח.
 

עצומה נגד סגירת קול המוסיקה

בשבוע החולף מככבת בראש רשימת העצומות באתר הבינלאומי www.PetitionOnline.com העצומה הקוראת למנכ"ל רשות השידור שלא למזג את קול המוסיקה עם רשת א'. קצב החתימות על העצומה - כ-1000 איש ביום. שינויים בתוכניות עוד לא ניכרים.
 

לא שוכחים את אגנתה מאבבא

האקס של אגנתה פלסקוג, הבלונדינית מאבבא, לא מפסיק לעשות לה צרות. השניים נפרדו ב-99, ובשנת 2000 אף הוציאה אגנתה צו הרחקה נגדו. אלא שהבחור לא ממש ממושמע, והמשיך לעקוב אחריה. ביום ראשון נעצר גרט ואן דר גראף בן ה-37 על ידי המשטרה, לאחר שהסתובב לו בהנאה באי בו מתגוררת אגנתה. תגובתו: "אני עדיין מאוהב בה ולא יכול לשכוח אותה".
 

מת ליאון יוריס

ליאון יוריס, מחבר רב המכר "אקסודוס", מת בשבת בביתו שבניו-יורק, כשהוא בן 78. יוריס פירסם את "אקסודוס" ב-1958, לאחר שביקר בישראל. הרומן עוסק במאבקה של מדינת ישראל עד הקמתה, תורגם לשפות רבות וזכה להצלחה רבה. ב-1960 הוא אף עובד לסרט בכיכובו של פול ניומן .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by