בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קבלו את המארח שלכם להערב, רובי ריבלין 
 
 
מערכת מיקסר

חברי הכנסת אוהבים טלוויזיה, ורוצים ערוץ משלהם. היעד - ינואר 2004

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי הכנסת שלנו אוהבים טלוויזיה. הם אפילו מאד אוהבים טלוויזיה. ומאחר ועם כל הכבוד, חברי הכנסת שלנו עדיין לא מככבים בטלוויזיה מעבר לתוכניות האקטואליה, החליטו שם להפסיק את המחדל.

החל בינואר 2004 צפוי להופיע ערוץ חדש על המרקע שלנו, ערוץ הכנסת. ולא, לא מדובר בהכרח בשידורי הוועדות ומליאת הכנסת, כפי שאלו מועברים בערוץ 33, הפעם מדובר בערוץ שכל כולו 'ואהבת את ח"כך' - טוק שואוז, תוכניות אקטואליה, מבזקים - הכל בכיכובם של חברי הכנסת המעולים שלנו.

חברי הכנסת לא ישמשו רק ככוכבי התוכניות, אלא גם יאיישו את המשרות שמאחורי הקלעים. כך למשל ישמש יו"ר הכנסת, רובי ריבלין, כעורך האחראי של הערוץ. ועדת הכנסת - בעלת כישורים טלוויזיונים מוכחים - תקבע את מדיניות השידורים.

ל"מעריב" מצדיק ריבלין את תפקידו החדש בכך ש"הכנסת מגיעה לציבור רק כשיש אצלנו סיפורים צהובים או זיופים בהצבעות. אף כלי תקשורת לא מסקר לעומק את הנושאים שנידונים בהרחבה במשכן. המטרה היא לעשות ערוץ טוב, שלא ייקטל על- ידי כתבי התקשורת ומבקרי הטלוויזיה, ולכן אנחנו לוקחים את הנושא הזה מאוד ברצינות. אנחנו מקווים שהערוץ גם יגרום לח"כים להתמקצע הרבה יותר בנושאים שעליהם הם מדברים במליאה".

בכוונת הכנסת לבחור גוף שידור שיפיק את התוכניות בשנתיים הראשונות, ולאחר מכן יוצא מכרז להפעלתו.

ומאיפה יבוא הכסף? בימים בהם הקיצוצים מכל עבר, ורשות השידור נאלצת לבטל תחנות רדיו ולקצץ בתוכניות הטלוויזיה, בכנסת כבר שמים עין על ערוץ 33. ברשות השידור לא ממש ששים לרעיון, אבל לכולם ברור ידם של מי נמצאת על הקופה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by