בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 26 ביוני 
 
 בקרוב החתונה? קיילי   
 
מערכת מיקסר

קיילי מודדת שמלות כלה, שוק הטלוויזיה לקראת שינוי, קול המוסיקה לא יסגר והח"כים נגד פלייבוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קיילי מתחתנת?

השמועות ממשיכות לרוץ, וכעת אומרת השמועה כי קיילי לא רק בהריון אלא גם מתכננת חתונה עם חברה הצרפתי, אוליבר מרטינז. השמועות נובעות בעיקר נוכח סקירתה של קיילי את שמלות הכלה היוקרתיות בחנות של שאנל בפאריס. ולא לבד, אלא עם המעצב האהוב שלה, וויליאם בייקר, למשך לא פחות משלוש שעות.
 

ח"כים נגד פלייבוי

לא חלף שבוע מאז עלה ערוץ פלייבוי לאוויר, וכבר עבר את 25 אלף המנויים. חברות הכבלים והלוויין מדווחות על אלפי מתחברים חדשים, למרות שלא נערכה כל פעילות שיווקית. מנגד, היום צפוי בג"צ לדון בעתירה נגד שידור הערוץ. "מעריב" מדווח כי כ-50 חברי כנסת הצטרפו וחתמו על העתירה, על פיה מדובר בערוץ פורנוגרפיה ומועצת הכבלים והלוויין לא פעלה בניקיון כפיים כששינתה החלטתה.
 

קול המוסיקה נשארת

הלחץ מכל כיוון עובד. הקריאות של חברי כנסת, העצומות, הזעקה, הובילו את מנכ"ל רשות השידור להצהיר כי קול המוסיקה תישאר. בראל הודיע לשר המסחר והתעשיה, אהוד אולמרט, האחראי גם על רשות השידור, שלא יסגור את תחנות הרדיו, כמתוכנן. אולמרט, מצדו, הבטיח "לטפל" בפתרון הבעיה התקציבית של הרשות, נוכח הקיצוץ של 220 מיליון שקל מתקציבה. ימים יגידו.
 
 

ועדת הכספים למען התרבות

והנה דוגמא עד כמה אפשר לסמוך על תקציבים לתרבות בארץ. לפני שלושה חודשים היה אמור האוצר להעביר 28 מיליוני שקלים לתקציב התרבות, לאחר שאלו קוצצו שלא כחוק. כסף אף אחד לא ראה. אפילו ראש הממשלה ביקש מהאוצר להעביר כבר את הכסף, אבל ביבי בשלו. ועדת הכספים של הכנסת כבר לא יכולה יותר, והודיעה כי היא משהה את כל דיוניה, כולל אלו על הקיצוץ בתקציב המדינה, עד שהכסף יועבר. באוצר מבטיחים - עד יום שני.
 

לו ריד מודה לוורהול

לו ריד זכה להטבעת שמו על מדרכת הרוק של הוליווד. בטקס מפואר אמר ריד כי הוא מודה בראש ובראשנה לאנדי וורהול, שהשפיע עליו רבות, ובלעדיו הוא לא יודע אם היה מצליח ליצור משהו, כלל. "אני חייב הכל לוורהול. תודה" הוא אמר, והוסיף "אני הולך אחר התשוקה, וזה הכלל היחיד שאני חי על פיו".
 

שינויים בשוק הטלוויזיה בישראל

ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה אתמול בערב את רוב המלצות ועדת יצחקי בוגע לשוק הטלוויזיה הפרטית בישראל, שתשפיע על ערוץ 10 ו-2. בין ההחלטות: כל אחד מהערוצים ישקיע בשידורים 220 מיליון ש"ח או 60 אחוזים מההכנסות, הסכום הגבוה מבין השניים. מתוך סכום זה יוקצו לפחות חמישים מיליון ש"ח ל"סוגה עילית".

בתחום החדשות יחוייבו הערוצים להשקיע לפחות 55 מיליון ש"ח, אבל לא יותר מ-70 מיליון ש"ח.

Ynet מדווח כי התקבלה גם ההמלצה על פרסום מכרז לזכיין אחד שיפעיל את ערוץ 2. המכרז יתפרסם במרץ הקרוב, והערוץ עם הזכיין הבודד יופעל בסוף 2005, עם תום זיכיון השידור של שלושת הזכיינים הנוכחיים. כעת יועברו ההמלצות לוועדת הכלכלה של הכנסת לניסוח החוק בנושא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by