בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ציצי: רוני מוסקונה 
 
 מנכ``ל אימג`, צביקה רוזנטל, ח``כ גילה גמליאל ואסתי ממו   
 
תומאס המפקפק

תומאס המפקפק מגיש דוח דו-שבועי על מצב חיי הלילה בבירה וגרורותיה: ל'השרון 10' מומלץ להתחיל לחשוב על חיילים ולבטי רוקוואי מומלץ להתחיל לחשוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. אחת הפתיחות החגיגיות של 'השרון 10'

פרולוג:

המאפיין הכי בולט בקומלפקס הבילויים החדש "השרון 10" הוא עלטה. סוג של עלטה כבדה שאופפת כל פינה בקומפלקס העצום. הבר חשוך, המסעדה אפלה, בדיסקוטק הצלחתי למצוא את דרכי רק באמצעות מישוש (התנצלות רשמית למירי בוהדנה. אויש איזה טוסיק), וגם בשירותים נאלצתי להעזר בחוש השמיעה כדי לוודא שאכן קלעתי למטרה (לא קלעתי). את הסיבה להאפלה בסגנון ימי הבליץ באנגליה לא קיבלתי, אבל אין ספק שהיא שידרגה את מצב הכוסיות. מה שמוכיח שאין צורך באיפור, ביגוד, או ניתוחים פלסטיים כדי להראות טוב - צריך פשוט תאורה נכונה. האפילה עשתה חסד עם באי המקום ואחי מלמל שלא ידע שיש בישראל כל כך הרבה בלונדיניות. "ילד", אמרתי לו, "חכה שידליקו את האור".

המקום:

"השרון 10" הוא מועדון עצום שמשתרע של 700 מ"ר. קומפלקס מושקע ויוקרתי (700 אלף דולר, אומרים) שכולל בתוכו בר ענקי ומרשים, חצר נפרדת עם כיסאות הסבה ובר נוסף, קומת VIP עליונה מעוצבת בסגנון מכון "טרופיקנה" (ז"ל) ושירותי גברים ונשים מעוצבים שמופרדים ע"י מזרקה. בקומת המרתף שוכן דיסקוטק אפלולי ובו שני ברים, שעשוי לתפקד כיחידה נפרדת מהלאונג' עצמו.

המיקום:

הברקה! "השרון 10" ממוקם, כמה מפתיע, ברחוב השרון מס' 10, שזה באזור התחנה המרכזית הישנה בת"א. ולא סתם באזור. זה, בה' הידיעה, הרחוב של מכוני הליווי, הקזינואים והנרקומנים הרומנים. בקיצור, כיף חיים. בעיני זה מרגיע שיש את האופציה של מכון ליווי בקירבת מקום, כך אם לא הצלחת לתפוס שום דבר במועדון, הרי שבמרחק יריקה תוכל לקפוץ ל"סקסי סטייל" ולהציל את הערב.

הדיסהרמוניה בין הרחוב המעופש לקומפלס היוקרתי מספקת הרבה חוויות מהנות, דוגמת גזלן זריז שהחנה טנדר בכניסה וניסה למכור גרעינים וארטיקים לפלצנים הממתינים בתור (החלטה שיווקית חכמה אגב. מי שמחכה בתור זה אחד שעדיין לא הוציא את הכסף).

היומרות:

"מבחינת הלאונג' אנחנו כמו ה'מיזוארי'" הכריז באוזניי אחד הבעלים. "מבחינת המסעדה והחצר אנחנו כמו 'סטפן בראון' ומבחינת הדיסקוטק אנחנו כמו 'קולנוע זמיר'. אנחנו רוצים למצב את עצמנו כאחד משלושת המקומות הכי יוקרתיים בעיר, ואני רואה את המקום פועל הרבה שנים". המחירים ידאגו להשאיר בחוץ קהל 'איכותי' פחות: כוס גולדסטאר ב-19 שקל, קורונה ב-26, כוס שיבס 54 שקל וקולה - 11. דווקא קולנירית המחירים זולים יחסית ונעים סביב השלושים שקלים למיני מדליונים של טאפאס ומתאבנים, תחת ידיו של השף ממסעדת "מארי אנטואנט".

אפילוג:

עם כל הפירגון שבעולם, אני חושש (ולרוב גם לא טועה) שהציפיות האופטימיות של הבעלים הולכות לקרוס. ככל ש"השרון 10" מרשים וגדול, הוא פשוט גדול מדי. גם מסעדה, גם דיסקוטק, גם לאונג', גם חצר - תפסת מרובה לא תפסת. המקום מכוון ליותר מדי בבת אחת, ולא מספיק נישתי. הקהל שבונים עליו הוא קהל לא אמין ומחפש חידושים, ועל מנת לשמור על המקום מתפקד, לא תהיה ברירה אלא להביא קהל פחות "איכותי" א-לה חיילים או פריפריות. תחושת הבטן של תומאס אומרת ש"השרון 10", ממש כמו התחנה המרכזית הסמוכה, עשוי להתגלות כפיל לבן.

ציון: 7.5 צלבים בסולם המפקפק
 

2. הצגת המשתתפים בתחרות "ניו מודל" ב"Q"

פרולוג:

"בשנה שעברה התחרות נערכה בשיתוף עם עולם האישה, אבל בגלל שנפרדתי מבן זוגי... אוי כן חזרתי לאחרונה מפאריז ושם פגשתי, אתם לא מאמינים...". בטי רוקוואי המשיכה ללהג בעוד המועמדים המתוחים בהו בה בעצבנות וחיכו שתזמין אותם כבר לבמה. "כמו שכולם יודעים, אני חצי בוכרית חצי הודית", המשיכה הרוקוואי למנות את פרטיה הביוגרפיים בפני הקהל, ואפילו עומרי (אחד מ"התאומים הדוגמנים הנפלאים שעוסקים בספורט המוזר הזה, נו איך קוראים לו? אה סקי מים, אוי זה מזכיר לי סיפור שהייתי סטודנטית...") התחיל לגחך: "מצאה לה במה להתגאות, אולי תגידי משהו על התחרות?".

התחרות:

ה"ניו מודל" היא תחרות יופי שמשלבת 24 מתחרים, חציים גברים וחציים נשים, ותיערך בחסות סוכנות הדוגמנות "אימאג'" ו"מעריב" בסוף החודש. היא אמורה לתת קונטרה לתחרות מלכת היופי המסורתית שנערכת בחסות סוכנות "לוק" ו"ידיעות אחרונות". להבדיל מתחרות מלכת היופי, שבה עיקר תשומת הלב מופנית למועמדות ואת אף אחד לא מעניין מי מנהל את הסוכנות (זיו לנגר? גיא המאירי?), הרי שבטקס "ניו מודל" הדוגמנים זניחים לחלוטין וכל תשומת הלב, אבל כל תשומת הלב, מופנית לגברת רוקוואי, כשרגע השיא הוא ללא ספק זה שבו ניתן לה להציג את המועמדים.

הצגת המועמדים:

"תראו את היפהפיה הזאת", מזדעקת בטי במיקרופון. "ציצי של רוני מוסקונה! איזו עבודה טובה הוא עשה". בטי נוטלת אתנחתא ומתכוננת להביך את המועמדת הבאה: "אוי איזו מדהימה, גם פה ציצי של רוני מוסקונה, איזה ציצי, תראי להם חמודה". "וזאת יאנה או משהו כזה, רוסיה כמובן, הציצי שלה דווקא טבעי, שום מנתח לא יכול לעשות עבודה כזו טובה".

באופן עקרוני התחלקו המועמדות לשתי קבוצות ברורות: 1. אלה שעשו ציצי אצל רוני מוסקונה. 2. רוסיות כמובן. אצל הבנים העסק היה מסובך יותר. היו רוי, ג'וי, ובוי שהוגדרו כבעלי "קליפורניה לוק", היה את "ג'וני דפ הישראלי" (כנראה מתקופת "המספריים של אדוארד"), היו זוג תאומים (אחד מהם הוא הפייבוריט שלי אבל לכו תבדילו), "שחקן מהבימה", "אלוף ישראל בג'ודו" ועוד כמה נערים חביבים שטענו בתוקף שהם מתחרים לשם החוויה ומקווים שהתחרות תפתח להם דלתות כמו לעומר ברנע (שמו חזר כמנטרה), בעוד שבטי הקפידה לציין שכל אחד מהם "רומנטיקן ומת על שמעון גרשון" (כבלם?). ובל נשכח את "אליוט" - נערון כחוש וחיוור שעורר דחף עז לחטוף אותו למנזר ולהאכילו מרק חם - אותו הגדירה רוקוואי כ"דוגמן האנורקטי הראשון" וסיפרה שבגלל שאין לו בית הוא גר אצלה, מה שגרר מייד צהלות רמות מהקהל החרמן.

אפילוג:

ה"Q" בגן האמנים של קיבוץ גליל-ים הוא מקום יפה. גם הכיבוד היה מעניין, והשתיה איכותית עד מאוד (אבסינט!). מבחינת סלבריטאים היה כשל יחצ"ני מטורף שרק הוסיף לחוויה. בהיעדרם של מיני מנחים/שחקנים מפוקפקים, זכו ניסיונות החיכוך שלי בדוגמניות להצלחה מסוימת. על הבידור המעולה שסיפקה בטי רוקוואי, הזוכה האמיתית בתחרות "ניו-מודל", כבר הכברתי מילים, וזהו. אני ממהר, קבעתי תור אצל רוני מוסקונה.

ציון: 9 צלבים בסולם המפקפק
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by