בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 29 ביוני 
 
 
מערכת מיקסר

יצפאן יקבל יותר מ-600 אלף שקל בחודש, משפחת נמרודי מאיימת על הזיכיון של טלעד ובאיים הקאריביים לא חוקי לקלל. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יצפאן נשאר בערוץ 3

כוכב הבידור אלי יצפאן חתם על חוזה לשנתיים נוספות בערוץ 3. כך מוסר אתר Themarker. בחודשיים האחרונים התקיים משא ומתן בין סוכנו של יצפאן לחברות הכבלים, שהחליטו, למרות מצבן, להעלות את שכרו של הבדרן הפופולרי, שעומד כיום על 600 אלף שקל לחודש.
 

היועץ המשפטי דורש מהנמרודים למכור את חלקם בטלעד

בעקבות החלטה של היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, שלא להעניק הארכה לזיכיון של טלעד כל עוד מחזיקים במניות יעקוב ועופר נמרודי, משום שעברו עבירות שיש בהם קלון, מגיב עורך דינם דן אבי-יצחק כי משפחת נמרודי לא ימכרו את חלקם או יעבירו אותו לנאמנים. משפחת נמרודי מחזיקה כ-24% ממניות טלעד. זכיונה של טלעד יפקע בנובמבר 2003 והזכיינית מבקשת להאריכו בשנתיים, אם תתקבל עמדת רובינשטיין ומשפחת נמרודי לא תמכור את מניותיה, לא יוארך זכיונה של טלעד.
 

תזמורת בגדאד שבה לפעול

התזמורת הסימפונית העיראקית חזרה ביום שישי לנגן בבגדאד נטולת המים והחשמל. התזמורת ביצעה את "המדינה שלי", שיר שנאסר להשמעה בתקופת סאדאם, מה שעורר את הנוכחים לפרוץ בבכי. כמו כן נכחו בהיכל המופצץ והמתפרק חיילים אמריקנים שהפגינו כבוד רב וקמו עם תחילת השיר.
 
 

DMX נעצר כי קילל בהופעה

הראפר DMX נעצר באי הקאריבי קיטס לאחר הופעה היות ובאי יש חוק האוסר על ניבולי פה. DMX מכחיש כי חתם על חוזה שאוסר עליו לקלל, מצהיר שלא היה מופיע אם היה יודע שהוא נדרש לצנזר את עצמו, אבל מבטיח לחזור למשפט ביום שני. בשנה שעברה נעצר הראפר אחרי שנמצא בביתו אקדח, מקטרות קראק ו-13 כלבי פיט בול. הוא הודה אז בהתאכזרות לבעלי חיים חיים, אחזקת חומרי עישון והתנהגות לא נאותה.
 

מלטה מוציאה בולים לכבוד אלטון ג'ון

ממשלת מלטה, שככל הנראה חשה מעט נטושה על ידי אמני העולם, מאוד נרגשת מביקורו של אלטון במקום, עד כי הוציאה, לכבוד ההופעה, סדרת בולים עם דיוקנו של הזמר. הבולים יימכרו בכל משרדי הדואר וחנויות הבולים מה-1 ביולי. כמו כן נחסמו כבר, שבוע לפני ההופעה, כבישים והופסקו שיפוצים בקרבת מקום לאזור בו עתיד להופיע הזמר.
 

ג'ואי בוטופיציו כדון מאפיה

ג'ואי בוטפיציו, מוסכניק שהתפרסם כשחברתו בת ה-17 ירתה לאשתו בפרצוף, יישחק בסרט גנגסטרים חדש שנושא את השם המקורי, "גנגסטא מאפיה". בוטופיציו, שיישב שבכלא 6 חודשים על בעילת קטינה, כבר הספיק לשחק מאז ב"סלבריטי" וב"Finding forrester". בוטפיציו ואשתו התגרשו לפני כמה חודשים, כ-11 שנים לאחר שנורתה על ידי איימי פישר הקטינה, שריצתה מאז 7 שנים בכלא.
 

לני קרביץ הקים לייבל

לני קרביץ הקים לייבל משל עצמו, "רוקסי רקורדס", על שם אמו המנוחה רוקסי רוקר. קרביץ החתים כבר מוסיקאי אלמוני בשם מט קנובל, שהקליט איתו את "לני", אבל נשאר חתום כאמן בווירג'ין, היכן שאלבומו החדש "פאנק", עתיד לצאת בסתיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by