בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 30 ביוני 
 
 עם האהוב המיתולוגי ספנסר טרייסי    
 
מערכת מיקסר

קתרין הפבורן הלכה לעולמה בגיל 96 בביתה שבארצות הברית. "נערצת על כולם" אמרה אליזבת טיילור. חדשות הבוקר בקצרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קתרין הפבורן הלכה לעולמה

קתרין הפבורן, אגדת מסך יפהפיה, הלכה אתמול לעולמה בביתה בקונטיקט והיא בת 96. "אני חושבת שכל שחקנית בעולם הביטה בה בהערצה", הספידה אליזבת טיילור את השחקנית שזכתה בארבעה אוסקרים. טקס ההלוויה יהיה פרטי אך לאות הוקרה ציבורית יעומעמו הערב האורות בברודוואי.
 

תאריכי הופעות חדשים למשינה

משינה, שנמצאת בימים אלו בחזרות לקראת המופע שיתקיים בקיסריה, הכריזה על הוספת שני תאריכים נוספים בשל הביקוש הרב. תאריכי ההופעות:

חמישי 24.7.03, 20.30
מוצ"ש 26.7.03, 21.00
שלישי 29.7.03, 20.30
חמישי 31.7.03, 20.30
מוצ"ש 2.8.03, 21.00
שלישי 5.8.03, 20.30
 

בוטלה הקרנת "ג'נין ג'נין" במכון ון ליר

דיון שהיה אמור להתקיים במכון ון ליר בירושלים אודות "ג'נין ג'נין" בוטל בעצת היועץ המשפטי של המקום. כך מוסר אתר הארץ. "שמענו על המהומה הציבורית סביב הסרט", נמסר מהנהלת המכון, " אבל לא היינו מודעים לאפשרות שמבחינה חוקית אסור להקרינו".
 
 

אמני בית מרכזים יתארחו במכללת עמק יזרעאל

מכללת עמק יזרעאל מציעה מקום לאמנים שאיבדו את הסטודיו שלהם בשריפת בית מרכזים. נשיאת המכללה, הפרופ' עליזה שנהר, מבטיחה שיימצאו חדרים לאמנים גם בתחילת שנה הבאה ולא רק במשך תקופת הקיץ.

סגן יו"ר הוועדה לתרבות ואמנות פנה אתמול לרון חולדאי בבקשה להפנות את הכסף שהיה מיועד להעלות את "נבוקו" בפארק הירקון לסיוע לאמנים, אולם נדחה בטענה כי "העלאת 'נבוקו' בפארק מאפשרת לאלו שאין ידם משגת להשתתף בחוויה תרבותית איכותית, בלי תשלום". עם זאת, נמסר שהעירייה עובדת על תוכנית סיוע לאמני בית מרכזים.
 

המלאכיות של צ'רלי, 40 מיליון דולר בסוף שבוע

ההמשכון ל"מלאכיות של צ'רלי" לקח את המקום הראשון מ"הענק", אבל אכזב ביחס לקודמו בסדרה. הראשון פתח את הסוף שבוע הראשון עם 40.1 מיליון דולר, בנובמבר 2000, השני פתח עם 38 מיליון. לא נורא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by