בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כל נקניק רונלדיניו 
 
 
דניאל שטרנהיים, הזמן הוורוד

דניאל שטרנהיים חושף בפני הציבור את 'שריר', ערוץ הצ'אטים ההומואי הראשון שמבטיח הגנה מושלמת מפני זיונים עם מכוערים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני זוכר את הימים שבהם היה רק מקום אחד למצוא זיונים באינטרנט. על תקן המקום לניהולי המשא-ומתן הראשוניים ניצחה בגאווה תוכנת mIRC. שם, 24 שעות ביממה, היתה ועודנה פעילות שוקקת ורועשת. לזכר ימים עברו וקצת בגלל החרמנות, הפעלתי בלילה בלי כוכב את תוכנת השיחות הנשכחת. עם כניסתי לערוץ המיתולוגי Gay.il צדה את עיני הודעת הזמנה לערוץ חדש ונוצץ: ערוץ השריר. כמי שמזיע בדרך קבע ארבע פעמים בשבוע במכון כושר, הייתי במרחק של קליק אחד מהיחשפות לעולם חדש שלא הכרתי: Gaymuscles.il.

לפני הכניסה הראשונית שיניתי את הכינוי שלי לכינוי מזמין ומושך ("MuscGuy", תודו שזה בנאלי) ובזהירות נכנסתי אל גוב ה"רולות". דיוני הערוץ בשעת ערב מאוחרת היו פוריים למדי. אנשים דיברו על פרוטאינים, פעילויות ארוביות ומוסיקת מועדונים עכשווית. בין לבין הואשמה אחת הדמויות בפסיביות (מסתבר שזה חטא שאין עליו כפרה), והחל דיון מסעיר על הקשר בין היקף שריר הזרוע לפי הטבעת. גם אני נטלתי חלק בשיחה, עד שאחת הדמויות תהתה בפני יתר הנוכחים בדבר זהותי.
- "מי זה מאסקגיי? הוא מדורג?".
- "מדורג?", שאלתי בחשש, ותגובה מפורטת לא איחרה לבוא.
"חתיכי הערוץ מדורגים בציון יחסי של בין שש לתשע, כאשר חתיך ממוצע מקבל ציון שש. חתיך מעל לממוצע מקבל ציון שבע. חתיך עם ריבועים מקבל שמונה, וחתיך ברמה של כוכב פורנו מקבל ציון תשע". המשך ההסבר הצליח לקלקל במעט את האווירה: "סטטיסטית רק 2.5 אחוזים מכל החתיכים יקבלו ציון שמונה ומעלה".

בתוך דקות ספורות הסתבר לי, שכמו בכל ארגון העומד בתקן 9000ISO, כך גם ערוץ השריר. הערוץ מורכב מיושב-ראש דירקטוריון (שביכולתו להעלים טכנית את הערוץ בהינף יד) ומנכ"ל הממנה תחתיו מנהלים תורנים, שבשעות היום שומרים על הסדר והשקט במקום. ביכולתם של המנהלים הזוטרים להעיף אורחים לא רצויים ולצ'פר מיוחסים. זאת הסיבה, שבניגוד למקומות וירטואליים בעייתיים אחרים כמו הצ'ט של IOL ודומיו, המקום אכן מנוהל ביד רמה. אין הצפות מעיקות של ילדים הומופובים, והמנהלים באמת מעיפים דמויות סוררות - דרך מצוינת לאתר כוסונים מבלי שאף אחד יפריע.

ומי קובע את הציונים? ובכן, תאמינו או לא, גם בנושא זה ישנם נהלים מסודרים. בערוץ קיימת "ועדת חתיכים", שבה חברים שלושה מראשי ההנהלה, ולמנכ"ל הערוץ יש זכות וטו. על מנת לעבור את ועדת הקבלה למועדון האקסקלוסיבי של החתיכים הווירטואליים (שחלקם אמורים להיראות כמו שחקני פורנו), היה עלי לשלוח תמונה למנהל התורן של הערוץ.
- "כמה מדורגים מעל שמונה?", שאלתי בחשדנות.
- "זהו מידע פנימי של ההנהלה. אינני חושף דירוגים של חברים אחרים. אבל אציין שיש לנו כוכבי פורנו בערוץ!", נאמר לי בטון חשדני ואסרטיבי.
על מנת להיות מדורג ולקבל סימן פלוס (+) ליד הכינוי שלי, מה שמקפיץ אותו אל ראש רשימת המשתתפים בערוץ ונותן גושפנקה פומבית לכל האחרים שאני חתיך, הסכמתי לשלוח תמונה. קיבלתי ציון "עובר בקושי" של 7.6 (כי אין לי קוביות), אבל בשל חברותי החדשה זכיתי גם בפלוס מיוחל.

גאה ונרגש ממעמדי החדש התחלתי לנסות להתחבב על חבורת החתיכים המדורגים. להפתעתי גיליתי שאותה חבורה מגובשת למדי ונוטה לקיים בתכיפות מפגשי חברה מעבר לאינטרנט. המפגש הבא תוכנן למחרת בערב באחד ממועדוני העיר, שאליו אף הוזמנתי.

הגעתי. כמו בפגישה עיוורת קלאסית, קבעתי עם חבורת השריר באחת מפינות המועדון. מה רבה היתה האכזבה לגלות שלא שריר ולא יער. הערוץ אמנם מורכב גם מכמה שרירנים מדופלמים (שאותם, אגב, אפשר למצוא בלי שום קשר בצ'ק-מי ובאטרף), אך בעיקר ממעריצי שרירים - גברים שאולי מנויים למכון כושר, אבל נוטים לפתח יותר את שרירי הלסת והאצבעות. לאחר ערב גדוש בבדיחות הווי (החברים בערוץ קוראים זה לזה פנים מול פנים בשמם הווירטואלי), הבנתי שזיונים לא יצאו לי משם, אבל לעומת זאת פוטנציאל לחברויות אמיצות דווקא כן. פתאום התברר לי שהאינטרנט יכול פשוט לחבר בין אנשים, גם אם הם לא מעוניינים למצוא זיון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by