בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 3 באוגוסט 
 
 שוג נייט. לא נמאס?   
 
מערכת מיקסר

פרשיית מין ביזארית אצל אליזבת טיילור, שוג נייט שוב בכלא וקול המוסיקה כנראה תסגר בכל זאת. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגנן, הבאטלר והמאהב של אליזבת טיילור

הגנן לשעבר של אליזבת טיילור, ווילם ואן מוידן, תובע את כוכבת העל הקדמונית, על כי פיטרה אותו משום שלא הסכים לשכב עם הבאטלר. עוד סיפר הגנן שהבאטלר מספק שירותים מיניים לטיילור עצמה גם כן.

ואן מוידן תובע 300 אלף דולר, וטוען כי טיילור הטרידה והפלתה אותו על רקע מיני, פיטרה אותו שלא כחוק והפרה עמו הסכם שבעל-פה. עוד פנינה מהתביעה: לגנן לא שולם כסף על גן דמוי ג'ונגל שיצר, מאחר ולא היה הומו. המשך יבוא.
 

בארנבוים ברמאללה

דניאל בארנבוים נתן אתמול קונצרט של ברהאמס ובטהובן בבית ספר ברמאללה. "הוא מצהיר הצהרה בדרך האקספריסיבית ביותר", אומרת חנן אשראווי. "הוא מפגין סולדיריות מדהימה עם העם הפלסטיני. הוא נוגע בנשמה".

"אני מאמין שהמשך ההתפתחות של העם היהודי ומדינת ישראל תלוי לחלוטין בפתרון שיימצא לעצמאות הפלסטינית", אומר בארנבוים. "עתיד ישראל תלוי בכך לחלוטין".
 

קול המוסיקה תסגר בכל זאת

אתר הארץ מוסר כי השר הממונה על רשות השידור, אהוד אולמרט, הודיע במסמך רשמי כי רשת א', קול המוסיקה, רשת השידורים לעולים, ורשת "מורשת" יאוחדו - זאת בניגוד להצהרותיו כי הורה להקפיא את התוכנית לעשות כן. הכוונה הראשונית לסגור או לאחד את קול המוסיקה הכתה גלים בציבור וגררה עצומה אינטרנטית עליה חתמו יותר מ-10,000 איש שהתנגדו לסגירת התחנה.
 
 

שוג נייט שוב בכלא

שוג נייט נשפט לעוד 10 חודשים בכלא על הפרת תנאי ערבות. התנאי היה ששוג, שנמצא בשל ההפרה במעצר כבר מסוף יוני, לא יכסח אנשים במכות - דבר שלא הפריע לטייקון הראפ להפליא מכותיו בעובד מלון צעיר.
 

ג'קי צ'אן נגד הסארס

ג'קי צ'אן יככב בתשדיר שירות הונג-קונגי לעידוד התיירות. התשדיר מתייחס לבצורת התיירותית באיזור מוכה הסארס לשעבר. צ'אן יברך בכמה שפות את התיירים הפוטנציאלים.
 

פסטיבל רוקאבילי יתקיים בתור מחווה לסם פיליפס

פסטיבל רוקאבילי, שעתיד להתחיל בשבוע הבא, יתקיים תוך מחווה לסם פיליפס שמת ביום רביעי. המפיק האגדי פיליפס נחשב לאיש שגילה את אלוויס פרסלי, והיה הבעלים של חברת "סאן רקורדס" המיתולוגית מממפיס. לפני אלוויס הקליט פיליפס את בי.בי. קינג ואייק טרנר ואחריו את ג'רי לי לואיס, רוי אורביסון וג'וני קאש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by