בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
YTV נמצא לא ראוי לילדים 
 
 
מערכת מיקסר

המועצה לשידורי הכבלים ולווין מורידה את YTV מחבילת הילדים והנוער, "בין היתר עקב העיסוק האינטנסיבי ולעיתים בוטה, במין, בשידוריו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועצה לשידורי כבלים ולווין החליטה ביום חמישי האחרון להפסיק להגדיר את ערוץ YTV של יס כערוץ ילדים ולהגדירו כערוץ לצעירים בני 18+. כך מוסר אתר אייס. כמו כן הוחלט להפסיק להציע את ערוץ YTV כערוץ לילדים ולנוער, ולא להתיר את הכללתו בחבילה המיועדת לצעירים בגילאים אלה.

"ערוץ YTV המשודר ב-yes אינו מתאים לילדים ולנוער. וזאת, בין היתר עקב העיסוק האינטנסיבי ולעיתים בוטה, במין, בשידוריו", נאמר בהחלטה.

יו"ר המועצה, עו"ד דורית ענבר, הרחיבה: "המועצה נמנעת דרך כלל מהתערבות בתכנים אותם בוחרים ערוצים לשדר, בעיקר כשמדובר בערוצים בתשלום. אך בכל הנוגע לערוצים הפונים לילדים ונוער אנו מקפידים הקפדה יתרה, על התכנים המשודרים והתאמתם לקהל היעד. אין ספק ששידורי YTV חרגו באופן מובהק מתכנים המתאימים לילדים ונוער, ולדעת המועצה אינם מתאימים לצפייה לילדים ונוער".

כזכור, בשבוע שעבר נטפלה הרשות השנייה ל"אקזיט", רצועת הצעירים של ערוץ 10, בטענה כי מגזימים שם עם הדיבורים על סקס וכל מה שמסביב. בעקבות מכתב חריף שנשלח מהמועצה, הבטיח גיא זהר, סמנכ"ל התוכניות של הערוץ, כי ייקח את הנושא לתשומת ליבו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by