בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הטריילר של שר הטבעות השלישי דלף לאינטרנט 
 
 
אורי ברייטמן

סרטון מחתרתי, עגום ופסימי עם תמונות ראשונות מתוך "שובו של המלך" - שייצא לבתי הקולנוע בסוף השנה - כבר מצא את דרכו לרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקובץ rotk.avi שמסתובב בדיוק ברגעים אלה באינטרנט, הוא אחת משתיים - תקלה במחלקת אבטחת המידע של צוות 'שר הטבעות', או תוכנית מתוחכמת ליצירת גל יחסי ציבור מחתרתיים-לכאורה לפרק השלישי, שאמור להגיע רק בסוף השנה לבתי הקולנוע. הקובץ דלף בצורה מסתורית לרשת בסוף השבוע האחרון, ומאפשר הצצה לתמונות ראשונות מתוך "שובו של המלך", שיחתום את הטרילוגיה.

בטריילר, שאורכו 1:37 דקות, מופיעים הגיבורים המרכזיים בפרק האחרון, כולם מוכרים וידועים, לפי הסדר: פרודו וסם, גנדלף, מרי ופיפין, פאראמיר, איאוון, תיאודן, ארגורן (מככב שוב ושוב), נאזגול, גולום, איאומר ולגולאס.

הסרטון מנסה ליצור אווירה פסימית, של עולם לפני חורבן מוחלט. רוב הסרטון חשוך למדי, ורוב הגיבורים עצובים, כואבים, מבולבלים, חסרי תקווה, מסתערים קדימה בטירוף ותוקפים את האויבים הרבים שמסביבם. מרי ופיפין שואלים את גנדלף אם יש תקווה לסם ופרודו, פאראמיר מבשר על נפילת אוסגיליאת', תיאודן מנסה לנחם את איאוון, גנדלף מכריז על הקרב הגדול של תקופתנו, הנאזגול מגיחים מן האוויר ומפילים כמה חיילים מכוחותינו אל מותם, סם מזהיר שגולום מוביל אותם למלכודת, וגולום מצידו מתכנן בקול רם את מותם של ההוביטים בדיאלוג טיפוסי עם עצמו.

את הסרטון חותמת פקודתו השואגת של אראגורן לחייליו - לרכוב אל המוות ואל סוף העולם - כולל פגישה קצרה ומפחידה של גנדלף (על סוס) עם נזגול הרכוב על מפלצת מכונפת ענקית.

בסופו של יום, הטריילר לא מפתיע אלא בעיקר מפחיד ומייאש את הצופים, שאולי שכחו בשנה שחלפה עד כמה נמצא העולם הטולקיני בסכנה. אתר חדשות הבידור Empire On Line העלה השערה, לפיה הסרטון לקוח מגרסת DVD של הפרק השני, "שני הצריחים", שאמורה לצאת לאור החודש (26 באוגוסט) לכל החנויות בעולם.

הערה: הלינק לקובץ לא ניתן כאן מסיבות מובנות, ומי שלא מבין, שישאל את עורכי הדין שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by