בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 4 באוגוסט 
 
 
מערכת מיקסר

ג'ם מאסטר ג'יי ידע שהוא עומד למות, מייק טייסון פושט את הרגל וג'יי לו כושלת גם בקופות. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עדכונים מסעירים בפרשת ג'ם מאסטר ג'יי

התפתחויות מעניינות בפרשת הרצח של ג'ם מאסטר ג'יי. רונלד "טינארד" וושינגטון, חבר וותיק של ג'יי, סיפר שפגש את המוסיקאי כמה שעות לפני שנרצח ושזה, שהיה בעל תדמית נקייה ומהוגנת, החזיק על עצמו אקדח 45 מ"מ. "זו הפעם הראשונה שראיתי את ג'יי עם אקדח. הוא פחד. הוא לא אמר, אבל הוא פחד".

המשטרה אינה מאשרת מציאת אקדח בזירת הרצח, אולם שני קליעי 45 מ"מ נמצאו. וושינגטון מספר גם שג'יי נתן לו 200 דולר על מנת לקנות לו תחמושת באותו היום ושכשחזר לאולפן נכח שם איש חשוד מלווה בבנו. דקות מאוחר יותר הוא שמע יריות.

וושינגטון, שמצהיר כי הוא יודע מי הרוצח, לא נחשב אמין בעיני המשטרה משום שנחשב חשוד בסיוע לרוצח ומשום שהוא מחזיק בעבר פלילי.
 

מייק טייסון פושט את הרגל

מייק טייסון, שהתהדר בעבר בהון של 300 מיליון דולר, הגיש ביום שישי בקשה לפשיטת רגל. המתאגרף הנשכן נמצא בימים אלו בצרות משפטיות בשל קטטות. טייסון, שבילה שלוש שנים בכלא על אונס, הורחק מעולם האיגרוף לאחר שנשך את אוזנו של יריבו בקרב האבקות ב-97'. מאז נראה כי טייסון בזבז בין 300 ל-500 מיליון דולר.
 

ג'יגלי כושל גם בקופות

"חתונה אמריקנית", החלק השלישי בסדרת "אמריקן פאי", יצא לאקרנים וגרף סכום נאה של 34.2 מיליון בסוף השבוע הראשון שלו. ואילו "ג'יגלי" של בן אפלק וג'יי לו, שהוכתר כבר עם יציאתו כאחד הסרטים הגרועים שנעשו אי פעם, עשה רק 3.4 מיליון.
 
 

קחי אותי שרון זוכה לעוד יותר רייטינג

"קחי אותי שרון", שלקחה 18.7 אחוזי רייטינג בשבוע שעבר, טיפסה השבוע ל-20.3 אחוזים, והתברגה בראש טבלת הצפייה של שבת בערב. הימורים פרועים על הרייטינג של השבוע הבא, עכשיו כשרודריגו הועף.
 

גלגל"צ בערבית בצפון

אתר ynet מדווח שמאז יום חמישי שעבר לא ניתן לקלוט את תחנת גלגל"צ בצפון. בתחילה קלטו המאזינים את שידוריה של תחנת רדיו לבנונית שעלתה על התדר 106.4 FM, ואילו בימים האחרונים לא ניתן לקלוט בתדר דבר פרט לרעש. עצוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by