בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כרמן אלקטרה לא תיתן לך להשתין 
 
 מתוך הסרטון ``The Pussycat Dolls``    
 
תמר גלזרמן

NBC מפחדת שהצופים יזפזפו את עצמם לערוץ אחר לצמיתות, ומתחילה לשדר סרטוני מתח מושקעים בין הפרסומות. הסטנדרט החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קברניטי NBC החליטו להתחיל בסתיו הקרוב לשדר סרטים קצרים בהפסקות הפרסומות. הסרטונים, בני דקה כל אחד, הם יוזמה של הרשת שנולדה במטרה לצמצם את הנטייה המחוצפת של הצופים לזפזפ לאיזורים נטולי פרסומות כשהם נקלעים לאש פרסומית כבדה.

ה"ניו-יורק טיימס" מדווח כי הסרטונים יוחדרו למקבצי הפרסומות בפריים טיים, כשהצפי האופטימי של קברניטי הרשת הוא להצליח ולשכנע את הצופה להישאר עם התחנה עד סוף הערב, על מנת לצפות בפואנטה. הצפי הצנוע יותר הוא לעודד את הצופים לזנוח את ה-TIVO (מכשיר הקלטה דיגיטלי שמאפשר סינון פרסומות). הפחד מפני מתחמקי הפרסומות הוא גם זה העומד מאחורי ניסיונות המפרסמים לשתול את המוצרים בתוכניות עצמן, במקום בסלוטים המיועדים לכך.

NBC הפיקה עד כה 10 סרטונים בני דקה, ביניהם אנימציית חימר עם קולו של מייקל ריצ'ארדס (קרמר של סיינפלד) וסרטון בכיכובה של הדדנית הפופולרית כרמן אלקטרה. חלק מהסרטונים בנויים על עלילת מתח וחלקם מושתתים על הומור שחור סטייל פרקים ישנים של "איזור הדמדומים".

הסרטונים, שייקראו "1MM's", יחולקו לשני חלקים, בני שלושים שניות וישודרו במרווחים של שעתיים או שלוש.

NBC, שמתגאה בכתוביות הסיום הקצרצרות שלה וברצף שידור שלא נקטע בין תוכנית לתוכנית, מבטיחה שלא לשלב את הסרטונים בין התוכניות, אלא רק בהפסקות הפרסומות, שאל דאגה, לא תתמעטנה ולו בקצת.

ומה אצל המתחרים? גם רשת ABC עובדת על סרטונים בני שלוש דקות, אולם שם הכוונה המוצהרת של היזמים היא בקטע אמנותי יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by