בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בדרך להחליף את יעקב איילון 
 
 אלבום פלטינה מספיק. פרידמן   
 
ניר נון נוה

ניר פרידמן חוזר למסך במסגרת "פריים טיים" ומנצל את ההזמדנות לדבר על התוכנית החדשה, האלבום המדשדש והחלום להגיש את "תצפית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום ראשון עלתה לאוויר ביס+ "פריים טיים", תוכנית התרבות והבידור החדשה של ערוץ האיכות הלווייני. לראשונה בארץ, תוכנית על בסיס יומי, שבוחנת את עולם התרבות והבידור בצורה קצת אחרת. כל אחד מימות השבוע מוקדש לנושא משלו: מדיה ופרסום, טלוויזיה וקולנוע, אופנה, מוסיקה ו"הדבר הבא".

הפורמט נרכש מתוכנית קנדית, כשמשולבים בו אייטמים כחול לבן, עם ארבעה מגישים-כתבים: דנה הרמן, אורן שאבו, טלי אורן וניר פרידמן.

לרגל המאורע נקרא פרידמן לדגל ולראיון, רגע לפני שהוא נחטף להנחיית מהדורת חדשות.

- מה שלומך?
"ברוך השם הכל בסדר. חם, אבל מגניב".

- איך זה להיות עם תוכנית חדשה?
"זו התרגשות גדולה מאד, העלייה לאוויר. אפילו קיבלתי זר פרחים מהלוויין. יש לנו עכשיו תוכנית מגאזין יומית, תיעודית, שמסקרת את התרבות, ומדובר בתרבות בהרחבה. אנחנו עוקבים אחרי כל האנשים שקשורים לתרבות והאמנות ועוסקים בדבר הבא".

"הדבר הכי נחמד זה שאנחנו מגיעים לאנשים עצמם, צילומי חוץ, הולכים לסביבה בה הם פועלים ועובדים, ולא מתביישים להגיע לאנשים בשוליים. אנחנו לא מתעסקים רק עם סלבריטיס, רכילות, אלא מגיעים לאנשים מאחורי המצלמה, כאלו שבדרך כלל לא תזהה אותם ברחוב אבל תכיר את העבודה שלהם, כמו להקות צעירות וגם אנשים שניתן להם במה פעם ראשונה. והכל בגרוב צעיר, יחסית, כשבסופו של דבר אתה יכול ללמוד המון מהתוכנית אבל לא בקטע כבד אלא בקטע קצבי ורענן".

- איך כל העסק עובד?
"מדובר בהמון אנשים שעוסקים במלאכה. יש לנו צוות גדול של תחקירנים ומפיקים, שני צוותי צילום, ארבעה מנחים ושני עורכים אחראיים, ואנחנו מנסים תמיד למצוא את האייטמים בעצמנו ולא לעבוד על פי יח"צנים שרוצים לדחוף פרוייקט שלהם. אנחנו הולכים עם מה שמעניין אותנו ואייטמים שמעניינים אותנו ויכולים להיות משודרים גם עוד חצי שנה ולא בהכרח עכשיו כי יש איזה באזז של מהיום למחר".

- יש חלוקה נושאית בין המנחים?
"לא, כל אחד יכול להנחות בכיוון אחר מזה שהוא בא, מז'אנר אחר, אבל כל אחד בFEEL שלו עצמו. אנחנו נוגעים בכל התחומים וכל הנושאים, כל אחד לפי האישיות והאופי שלו".

- יש ביניכם בכלל אינטראקציה?
"אנחנו נפגשנו רק שלוש-ארבע פעמים כי כל אחד יוצא לבד עם הצוות שלו, אבל על המסך רואים את כולנו. לכן היה חשוב להפגיש ביננו. אחרי התוכנית הראשונה נפגשנו כולנו, שתינו יין והשתכרנו כולנו. היה אחלה".

- מה קורה עם ניר פרידמן מעבר לפריים טיים?
"אני עובד על תקליט חדש".

- כבר הרבה זמן, הסינגל יצא לפני חצי שנה.
"כן, נראה כאילו אני אוציא סינגל פעם בחצי שנה עד שבסוף יהיה אלבום. החומרים כבר קיימים, ועכשיו אני צריך להחליט איך להקליט, יש לי סטודיו בבית אבל אני רוצה לערב סטודיו יותר גדול. חוצמזה אני גם מופיע קצת, אבל בעיקר רוצה לגמור את התקליט שיקרא 'אפס מעלות'. אז אולי הוא יצא בחורף".

- הופעת בטלוויזיה בצעירי תל אביב, עניין של זמן, קפה פרזי וכמובן - פלורנטין. בכולן שיחקת, ועכשיו זה כיוון שונה לגמרי.
" במידה מסויימת זה נכון. יש מלא תוכניות אירוח שמזמינים אותך ואתה מביא את עצמך, אבל בדר"כ באמת שיחקתי וכאן אני מנחה-כתב-שחקן שמביא את עצמו. למרות שאני לא במרכז הכתבה אלא רק במעטפת".

- אפגרייד מבחינתך?
"ללא ספק. זו הדרך לתוכנית פרייים טיים בערוץ 2. אני במקביל ממשיך להתעניין בעניינים קריאטיביים, להשתתף כשחקן, אולי אפילו בפלורנטין השלב הבא, שעדיין מדברים על הרעיון. זה כיף להתעניין כל הזמן ולהיות מעורב בדברים חדשים, חלק מהדרך הארוכה בקריירה של זהב".

- מה הכי היית רוצה בקריירה?
"אלבום פלטינה משולש. לא, בעצם פלטינה מספיק".

- וטלוויזיונית? מה השלב הבא? תחליף את יעל דן ב"תצפית?"
"אני אשמח מאד להגיש את 'תצפית'. זו אחת התוכניות ששינו את חיי. אבל אני חושב שטוב לעשות דברים שקרובים אליך. אני לא אנחה חדשות מחר. למרות שאני חושב שאוכל לעשות עבודה מצויינת. אתה יודע מה? בשמחה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by