בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 6 באוגוסט 
 
 חוזרים תמורת מזומנים? ג`סטין ובריטני   
 
מערכת מיקסר

בריטני וג'סטין לאיחוד מוגבל, איציק ויינגרטן מנהל, פחות שידורים חוזרים ב'יס', מלך הפורנוגרפיה רוצה למשול והפה הגדול של צביקה הדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

צביקה פה גדול

נציב תלונות הציבור של הרשות השנייה דורש את התערבות הרשות עקב הערה גזענית של צביקה הדר בתוכנית לא נפסיק לשיר - כוכב נולד.

לנציב הגיעה תלונה לפיה בתוכנית ששודרה ב-12 ביוני, אמר הדר למתמודדת, עולה חדשה מאתיופיה שלא צלחה והחלה לבכות, ש"לא נורא, תיכף גם תהיי לבנה".

הנציב אמר כי "צביקה הדר פגע במתחרה, פגע בבני עדתה ובכל מי שצבע עורו אינו לבן. לא נראה לי שהרוח הטובה ששרתה בתוכנית יכולה להצל על פליטת פה מכוערת זו, ויש מקרים שאין מקום לעבור לסדר היום. בנסיבות כאלה אני מבקש את התערבות הרשות השנייה. חומרת העניין מבקשת התייחסות כזו".
 

פחות שידורים חוזרים ב'יס'

המועצה לשידורי כבלים ולוויין החליטה להשוות את התנאים של חברת הלויין יס לאלו של הכבלים, ובכך לצמצם את האישור לשידורים חוזרים בלוח השידורים של יס, כמו גם דרישה לשדר תוכניות בענייני האזור עם עניין מיוחד לקהילה.
 

בריטני וג'סטין שוב ביחד

בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק עשויים להיות שוב יחד, אם כי לזמן קצר ולמטרה ברורה - כסף. הרבה כסף. לכל אחד מהשניים הוצע סכום של מיליון ליש"ט תמורת השתתפותם, יחד, בקמפיין של 'גאפ'. בינתיים טימברלייק מכין עוד איזו הכנסה צדדית קטנה, לכל מקרה, ומבשל חוזה על פיו הוא יזכה למיליון דולר תמורת השתתפות בקמפיין למקדונלדס. קשים חיי הנוער.
 
 

בובז תמורת מיסים

לארי פלינט, המו"ל של מגזין הפורנגרפיה "האסלר", הודיע שהוא עומד לרוץ לרוץ למשרת מושל מדינת קליפורניה. הוא כבר החל בהצהרות מרגשות בדבר איזון תקציב המדינה ושיפור מערכת החינוך. הסלוגן של המושל שבדרך יהיה "בחרו בסוחר תועבה שאיכפת לו".
 

המנהל, איציק ויינגרטן

איציק ויינגרטן התמנה לתפקיד מנהל בית הספר לאמנויות הבמה בסמינר הקיבוצים, וייכנס לתפקידו באחד בספטמבר. בשנים האחרונות לימד ויינגרטן משחק ובימוי בבית הספר לאמנויות הבמה במכללת לווינסקי, כשבמקביל המשיך לשחק ולביים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by