בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה הדג שלך, בובה? 
 
 דוגמנית: קיי.די. לאנג לוורנר   
 
דגנית קורן-סלע

מפאת חופשתה המתמשכת של יוענה גונן, קבלו שבעה מתכונים לתנוחות לסביות שלא שווה לחיות בלעדיהן, באדיבות דגנית קורן-סלע ו'הזמן הוורוד'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישנו עניין אחד שמצליח לעורר באופן היעיל ביותר חרדה בקרב חברות הקהילה הלסבית (וכתוצאה מכך, להלבנת שער ערווה בטרם עת). אני מתכוונת לשלוש מלים איומות שאינן עולות על דל שפתותיכן, ואני לא מתכוונת ל"אני אוהבת אותך" וגם לא ל"אנחנו צריכות לדבר" או "מערכת יחסינו, לאן?", אלא ל-lesbian bed death (להלן: LBD).

מן המפורסמות היא שפה ושם ישנן לסביות שחושבות שהן סובלות מתסמונת מדבר וציה במיטה (מאידך, תוחלת החיים הממוצעת של מערכת יחסים לסבית היא בין שנתיים לשש שנים, כך קראתי באיזה מחקר, כך שלא ברור לי מתי בכלל לסביות מספיקות לדמיין שיש להן LBD).

אחרי שכבר התרגלתן לפרטנרית שלכן, ובזמן ששתיכן נשים עובדות (אלא אם כן המיתון הגיע גם אליכן) ואולי גם מגדלות ילדים, כל שאתן רוצות לעשות בערב הוא לבהות מול הטלוויזיה. לא ממש מעניין אתכן שאתן יותר אורגזמטיות מסטרייטיות, או שהסקס שלכן מושקע יותר, נמשך זמן רב יותר משל הומואים או קומוניקטיבי ואסרטיבי יותר מאשר של סטרייטים. אתן רוצות אש, אתן רוצות יותר. אז הנה כמה הצעות לתנוחות חדשות לתיבול חיי המין שלכן.

כמה הערות תחילה. ראשית, זה לא הקמא סוטרא אחרא. בשביל התנוחות הללו אתן לא צריכות להיות נערות גומי מקרקס מדראנו, וגם לא מתעמלות אולימפיות מרומניה שעושות פליק פלאק וחצי בורג לאחור (גם לא תקבלו ניקוד על ירידה מהמכשיר). שנית, אני מרגישה צורך להזהירכן מראש: אני לא מתביישת להגיד כוס, דגדגן, לזיין ותחת. לכן הטקסט הבא אינו מומלץ לנשים עדינות נפש/צנועות/חסודות/בעלות לחץ דם נמוך או גבוה/ עם קוצבי לב/קיבה חלשה וכיו"ב. שלישית, המסה הזו נכתבת בלשון נקבה, אולם היא פונה לכל, גם להומואים וגם לסטרייטים, רחמנא לצלן, שרוצים לעשות סקס לסבי, בשינויים המתחייבים.
 

המוסכניקית

בתנוחה הזו אחת מכן עומדת על ארבע, ברגליים פשוקות, והשנייה שוכבת על הגב ומגלגלת את עצמה מהצד האחורי אל מתחת לכוס של הראשונה כדי להגיע עם הלשון לדגדגן שלה, ממש כמו מוסכניקית המבצעת בדיקת בלמים לסובארו שלך. יד אחת הולכת לכוס והשנייה עמוק לתחת. להכות בכל החושים בבת אחת, כמו תינוק על אקטיביטי סנטר של פישר פרייס.

במאמר מוסגר, הרשינה לי מספר מלים על סקס אנאלי: האינטואיציה שלי אומרת לי שפרקטיקת הזיונים בתחת פחות נפוצה אצלנו הלסביות מאשר אצל אחינו ההומואים (למען הגילוי הנאות, לא הזדיינתי עם מדגם מייצג של לסביות ומעולם, לדאבוני, לא הייתי הומו). אין לי מושג מדוע, הרי גם לנו יש חור תחת וגם שלנו מעוצבב. מנסיוני בתחום האנאלי, אני מוכרחה לציין שאף פעם לא יצאה לי אצבע מצופה. מאידך, היו פעמים שבהן הפרטנרית שלי התריעה בפני מבעוד מועד, כי ישנה פעילות מעיים חשודה שמתרחשת אצלה בעת הרלבנטית, ולפיכך המליצה לי שלא להיכנס בכניסה האחורית. במקרה כזה אני ממליצה לכן לא להתעלם מההמלצה. לפעמים ריחות מסוימים באוויר עשויים לבשר כנחליאלי על בוא הסתיו, כי אכן יש רחש בחש במעיים ורצוי להתרחק מאזור האסון האקולוגי. מכל מקום, גם אם כבר יצאה אצבע מצופה, לא להתרגש ולא לעשות מזה עניין. בשביל זה יש ברז וסבון.
 

הקרפדה עם שיתוק המוחין

ברוח הניו-אייג'יזם התוקף ללא רחם את עולמנו באחרונה, ונוכח העובדה שכִסכוס (חיכוך כוס בכוס) ראוי לשמו הוא קשה, יחסית, לביצוע, אתן עשויות למצוא את התנוחה הזו, היוגית משהו, מאוד שימושית. טולנה שמיכה עבה דיה או מזרן משיעור הפלדנקרייז, פרוסנה אותם על אחת האסקופות שבביתכן. הגמישה מביניכן שוכבת על הגב, מרימה את שתי רגליה למעלה ומציבה את כפות רגליה על שתי מזוזות הדלת, לטובת תמיכה נאותה ברגליים. את העכוז יש לקרב כמה שיותר אל פתח הדלת על מנת לאפשר גישה פעורה ונוחה דיה לפרטנרית שלכן. המאותגרת מביניכן תשכב מעל לגמישה, תניח את שתי כפות ידיה לצדי הציצים של הגמישה ותשעין עצמה על זרועותיה. למקסום שטח המגע בין כוס אחד לרעהו, אני ממליצה לשלוח יד ולפרוש את השפתיים הדרומיות כמה שיותר להגדלת שטח פני הכוסים. זו לא התנוחה הכי נוחה בעולם, מכאן נובע שמה, והיא עשויה להיראות לחלק מכן כמו משהו שלקוח מ"אזור הדמדומים", אבל מאחר שהדעת נותנת שלרובכן אין כיסא גינקולוגי בבית, זו הדרך הטובה ביותר לכסכוס. היא מאפשרת משענת נוחה במינימום מאמץ פיזי לגמישה, ואלוהימה יודעת שלוקח הרבה זמן להגיע לאורגזמה מכסכוס - יגעתן וגמרתן, האמנה.
 
 

חתולה על גג פח לוהט

התנוחה הזו מומלצת בעיקר לאלו מבינכן שסובלות מקיבעון בשלב האוראלי. אחת מכן שוכבת על הגב, והשנייה יושבת על פניה של התחתונה, באופן שכל ברך ממוקמת סמוך לכל כתף של הפרטנרית ועיניה צופיות לכיוון הרגליים של הפרטנרית. את פי הטבעת תניח הכורעת על פיה ולשונה של השוכבת. לתשומת לבכן, מאחר שבמהלך סקס אתן נעדרות יכולת לחשיבה קוגניטיבית מינימלית, יש להתיישב בזהירות כדי למנוע אקספיקסציה ותביעה משפטית (למי מכן שיש האומץ להגיש תביעה כזו, הייתי רוצה לשמוע אתכן מסבירות לשופט איך זה קרה) או, חלילה, מוות (ותביעת תלויים).

למותר לציין, כי בתחת ובתוצריו (על שלושת מצבי הצבירה שלהם) יש כל מיני חיידקים שעשויים לגרום לאי אלו תחלואים (זוכרות את התוכנית "כלבוטק" של רפי גינת - חיידקי קולי צואתי בחומוס? יש כאלה גם בתחת). לפיכך, ההמלצה שלי היא לבקש מהפרטנרית שלכן לשטוף (לנקות, לא למרוח) את התחת שלה כדבעי, ורק אז ללקק בתאווה את פי הטבעת שלה. יתרונה המובהק של התנוחה הוא שהיא משאירה את ידיה של התחתונה פנויות לחדור לכוס ולענג את הדגדגן של העליונה, ואת ידיה של התחתונה לקרוא עיתון, לשחק סבתא סורגת, לענג את שדיה שלה, או לענג את ערוותה או שדיה של העליונה. אם ליקוקי אָנוּס הם לא כוס התה הצמחי נטול הקפאין שלכן, בקשנה מהעליונה להזיז את עכוזה החינני שניים-שלושה סנטימטרים אחורה, כך שהווגינה שלה תהיה על הפה שלכן.

טיפ אחרון בקשר לסקס אוראלי הינו מבחן הדגים המלוחים. נסיון חיי לימד אותי שאוכלוסיית נשות העולם מתחלקת לארבעה חלקים:

א. לנשים שהכי אוהבות מתיאס - אלה יורדות לנשים אבל, אפעס, לא עושות את זה מי יודע מה.
ב. לנשים שהכי אוהבות הרינג - אלה יורדות לנשים ועושות את זה טוב מאוד.
ג. לנשים שהכי אוהבות לקרדה - שהן עילוי בכל הקשור לירידות לכוס. הן חולות על הריח ועל הטעם של כוס. אילו אפשר היה, הן היו מתבשמות בניחוח כוס בטרם יציאה מהבית, והן מלקקות כוסים כמו לטאות מדבר בבצורת.
ד. לנשים שלא אוהבות דגים מלוחים ומעושנים - שלא יורדות לנשים.

לסבית בת מזל היא כזו שיודעת להשחיל בנונשלנטיות את השאלה "איזה דג מלוח את הכי אוהבת לאכול?" כבר בדייט ראשון.
 

השווארמה

בשביל התנוחה הזו דרושים עזרים טקטיים, או במלים אחרות, דילדו. לטובת מי מכן שהיא עדיין חשוכת דילדו, ממסעותי האנתרופולוגיים בחנויות הסקס השונות נתקלתי באי אלו דילדואים וויברטורים. עצה שלי: אל תתנו לווגינה שלכן לקפוץ מעל לפופיק, קנו אחד בגודל שמתאים לכן ו/או לפרטנרית שלכן, ואל תתפתינה לרכוש את המפלצות שיש בשוק.

ניתן להישאר לבושות ולחגור את הדילדו מתחת לבגדים, ואז רק לפתוח את הריצ'רץ' של המכנסיים, להצמיד את הפרטנרית לקיר בספונטניות ולדפוק אותה כנגד הקיר, תוך כדי כך שהיא חובקת בירכיה את המותניים שלכן (לא מומלץ לסובלות מבעיות גב ולנעדרות פוליסת ביטוח עם כיסוי נכות ואובדן כושר עבודה). אם זיון עם בגדים לא מתאים לכן, אתן יכולות להניח לה להפשיט אתכן אט אט בנוסח "לבבות במדבר" ולהניח לדילדו לקפוץ מהמכנסיים כמו Jack in the box.

אגב, באשר להפשטה מתחתונים: יש תחתונים שהם לא אלסטיים במיוחד, ואז זה סקסי ביותר לקרוע אותם עם הידיים. למאסטריות ביניכן, אפשר לקרוע אותם גם עם השיניים (אני לא קורעת תחתונים עם השיניים, בייחוד נוכח העובדה שאני עדיין משלמת עבור הבריכה של ד"ר ויסוצקי, רופאת השיניים הגזלנית שלי, בגין הטיפול האחרון שעשיתי אצלה). יש תחתונים מאוד אלסטיים, אז חסוכנה מעצמכן. זה מייגע, ואתן עלולות להיראות כמו כלב שלועס נעל בית ישנה - לא מראה משובב נפש במיוחד.

המלצה נוספת: לכופף אותה על שולחן כלשהו בבית (שולחן בגובה המתאים, ורצוי לרפד את הפינה שלו כדי שהיא תוכל לחכך את הדגדגן שלה עליה), לכפות אותה לשולחן ולזיין אותה מאחורה. עם תנועות האגן שקודחות בכוס ניתן לשלב גם ספאנקינג בישבן.
 

הווירטואלית

את התנוחה הזו ניתן לבצע אך ורק במהלכו של סייבר סקס. במה דברים אמורים? במהלכו של סייבר סקס לוהט נוטות הבריות לשכוח כמה זוגות ידיים ורגליים יש להן, כמו גם בכמה דגדגנים וחורי תחת חנן אותן בוראן. אני משוכנעת שלחלקכן הזדמן לקרוא על הצג דברי זימה של פרטנרית לסייבר, שמהם השתמע שיש לה ארבע זוגות ידיים, ממש כמו לבודהה. תוך כדי גניחות וירטואליות, היא כותבת לכן שיד אחת שלה נמצאת בכוס שלכן, יד שנייה על הציצי השמאלי שלכן, יד שלישית צובטת את הפטמה הימנית שלכן, יד רביעית לופתת את התוכעס שלכן, צמד ידיים נוסף חופן את פניכן וצמד נוסף שורט בתשוקה את גבכן. ביניכן לבין עצמכן אתן תוהות: איך, לעזאזל, היא מקלידה על המחשב כשכל שמונה הידיים שלה עליכן? מאחר שמספר איברים אינו מהווה מגבלה במרחב הווירטואלי, אתן יכולות לתאר את עצמכן במגוון תנוחות עם מספר איברי גוף כיד הדמיון הטובה עליכן, ללא מגבלות פיזיקליות או אנטומיות.

אם יש משהו שהוא turn off בסייבר סקס, זה שגיהוט חטיב (שגיאות כתיב). כבר הזדמן לי, לא אחת, לחזות בשורות נוסח "את רוצה שאני יחדור עליך אכשיו?" או "את אוהבת שאני טוחבת לך עצבאות לכוס, נכון?". כשזה קורה, יש אחת מכמה אפשרויות:

א. את עושה סייבר עם דיסלקטית.
ב. את עושה סייבר עם דפ"רית.
ג. את עושה סייבר עם ילד בן 11 וחודשיים.
ד. כל התשובות נכונות.

ודבר אחרון, כמו שיש "גוויות" במציאות, הרי שגם העולם הווירטואלי אינו חף מהן. הדעת נותנת שלפחות כשמדובר בסייבר, התופעה הזו תקטן מחמת העדר אלמנט הבושה, שהרי מי מכיר אותך בצ'ט? חרף האמור לעיל, כבר הזדמן לי להיתקל בתסמונת האצבע העצלה. אתן ודאי נתקלתן בזה. אתן כותבות לה "אני מוצצת את הדגדגן שלך", והיא כותבת "ההההההה"; אתן כותבות לה "אני מרגישה את הדגדגן שלך קשה ונפוח בפה שלי", והיא כותבת לכן "הההההההה". מאוד מתסכל. איזו עצלות. איזו חוצפה. היא אפילו לא מטריחה את עצמה לכתוב "הוהוהוהוהוהו" חס וחלילה, או לפחות "אאאאההההה". שומרת נפשה תרחק.
 

תנוחת הצלובה

ההמלצה הבאה מיועדת לחובבות BDSM. לצורך התנוחה הזו אתן זקוקות לשתי טבעות ברזל מחוברות לקיר בגובה הכתפיים ובמרחק שתי זרועות פשוטות זו מזו. המהדרות יכולות לרכוש בוויה דולורוזה בירושלים צלב בגודל טבעי. כמו כן יש להכין מראש חבלי קשירה או שני זוגות אזיקים. יש לאזוק את הפרטנרית שלכן באופן שכל יד שלה תהיה קשורה לאחת הטבעות שעל הקיר ולהניח זר קוצים טרי על ראשה.

לאקסטרה קינק אפשר לחפש אותה לנזירה שחטאה בעינוג מנואלי אוטרקי, למלמל כמה מלים בלטינית, להצטלב, להשפריץ עליה מים קדושים (אפשר גם סתם מים מהברז) וקדימה למלאכה. התנוחה הזו מותירה אותה חסרת אונים לחלוטין ומותירה אתכן חופשיות לעשות בה ככל העולה על רוחכן (בהסכמה, כמובן, ולא לשכוח את ה-safe words).

על מנת להוסיף לתנוחה הזו את הנופך המושלם, אתן יכולות להשמיע ברקע מוזיקה כנסייתית דוגמת "המיזררה" של אלגרי (1582-1652), "לגופו של ישו" (Membra Jesu nostri) של דיטריך בוקסטהודה (1585-1672) או סתם מזמורים גרגוריאניים (התנוחה אינה מומלצת לפמיניסטיות מאסכולת מקינון ולקתוליות).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by