בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
טלעד נפרדת מנמרודי 
 
 
מערכת מיקסר

מועצת הרשות השנייה קבעה כי משפחת נמרודי חייבת למכור את מניותיה בטלעד בשל הרשעותיהם של יעקב ועופר. אלה, מצידם, לא מראים סימנים שהם עומדים למצמץ ראשונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת הרשות השנייה קבעה היום כי יעקב ועופר נמרודי לא יכולים להמשיך ולהחזיק במניות "טלעד", זכיינית ערוץ 2, מאחר והעבירות בהן הורשעו השניים הן עבירות שיש עמן קלון.

בדיון נקבע גם כי כל עוד למשפחת נמרודי יש אחזקות בטלעד, לא יוארך זיכיון החברה. הדיון היום התקיים בעקבות בקשת היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, שהחליט כי יש בעבירותיהם של נמרודי קלון, והעביר את הנושא לטיפולה של המועצה.

כזכור, יעקב נמרודי הורשע בהטרדת עדים, שיבוש הליכי משפט וקבלת דבר במרמה. בנו, עופר, הורשע בשיבוש הליכי משפט, עם התמונה שתזכר לעד חקוקה, בה נראה לועס בתאווה פיסת נייר בחדר החקירות.

Ynet מדווח כי המועצה קבעה שעל משפחת נמרודי למכור את אחזקותיה בטלעד, או לכל הפחות להעביר אותן לידי נאמן.

משפחת נמרודי לא ממש ששה נוכח ההחלטות החדשות. מבחינתם "החלטת המועצה מופרכת הן מבחינה משפטית והן מבחינה עניינית. אין למועצה סמכות להורות למשפחת נמרודי כיצד תנהג בבעלות על מניותיה. משפחת נמרודי אינה מתכוונת למכור את מניותיה ב'הכשרת היישוב' ו/או ב'מעריב' וגם אינה מתכוונת להפקידן בידי נאמן או בכל אופן אחר, אפילו אם התוצאה תהא אי הארכת הזיכיון של טלעד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by