בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 7 באוגוסט 
 
 מי לא משלם מיסים? שוורצנגר   
 
מערכת מיקסר

ארנולד שוורצנגר נגד לארי פלינט, ערוץ 2 נגד ערוץ 10, מועצת הרשות השנייה נגד תשלום לפושעים והצופים נגד אתי אלון בשילוב מי רוצה להיות מיליונר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קליפורניה: בין מכות למנדבושקס

ארנולד שוורצנגר, השריר והאגדה, עומד להתמודד על תפקיד מושל מדינת קליפורניה. שוורצנגר הודיע הלילה רשמית כי בכוונתו לרוץ לתפקיד מטעם המפלגה הרפובליקנית, וכי "זו ההחלטה הקשה ביותר שקיבלתי מאז שהסרתי שיער בשעווה בקו הבקיני ב-1978".

מנגד, לארי פלינט, איש הפורנוגרפיה שעומד מאחורי אימפריית 'האסלר', הודיע כבר שיתמודד על התפקיד. קליפורניה עומדת בפני מאבק קשה בין לחטוף מכות רצח או לחטוף מנדבושקס. כזכור, השחקן המוצלח רונלד רייגן החל את דרכו הפוליטית גם הוא כמושל מדינת קליפורניה, ארץ השמש הנצחית והאינטיליגנציה בגרוש.

בינתיים ניצלה אוהיו, לאחר שג'רי ספרינגר הודיע כי הוא זונח את הרעיון להתמודד על מושל המדינה.
 

אתי אלון רוצה להיות מיליונרית?

לצופי ערוץ 2 מתחיל להמאס מהקרקס שעושים להם. לא מספיקות הפרסומות והפרומואים בכמויות מפחידות בין התוכניות, לאחרונה הולכת ופושטת התופעה של פרומואים המרצדים על המרקע במהלך התוכניות עצמן.

השיא היה, ככל הנראה, בזמן שידור הראיון עם אתי אלון, אז הופיע לו לפתע על המרקע הפרומו ל"מי רוצה להיות מיליונר". נציב תלונות הציבור של הרשות זועם, ואומר כי מגיע לצופים לצפות במסך נקי. הזכייניות קשת ורשת טוענות שמדובר במוצר ניסיוני שמקובל בעולם.
 

בעקבות התשלום לאתי אלון - אתיקה חדשה

מועצת הרשות השנייה החליטה לגבש כללי אתיקה חדשים שיחייבו את ערוצים 2 ו-10, בעקבות התשלום שקיבלה אתי אלון עבור הראיון עמה בערוץ 2. במסגרת כללי האתיקה החדשים יתווספו כללים בכל הנוגע לתשלום לעבריינים עבור סיפורם האישי. מנכ"ל הרשות השנייה, מוטי שקלאר, הגדיר את התשלום כ"לא מוסרי ובלתי מתקבל על הדעת בערוץ תחת פיקוח ציבורי".

ח"כ איתן כבל (עבודה) מתכוון ליזום הצעת חוק חדשה, על פיה רווחים של עבריינים מספרים שיכתבו יועברו לנפגעים, כמו גם רווחים מראיונות.
 
 

ערוץ 2 נגד ערוץ 10

בערוץ השני זועמים. לטענתם, הכתבות של שלומי אלדר על המתרחש במחסום ארז ממוחזרות, שודרו בעבר בערוץ 1, ואין כל סיבה שבעולם להכתיר אותן כ"בלעדיות" כפי שעשה ערוץ 10.

אלדר אומר כי הוא אכן עשה כתבה בנושא לפני שנה, אולם מאז המצב "החמיר פי מאה", בעיקר נוכח ההתרה לעוד אלפי פועלים פלשטיניים לעבוד בישראל, ובכלל, הוא מוכן לקבל ביקורת, "אבל לא מערוץ 2", שלדבריו מצוי בהיסטריה נוכח הנוק אאוט שקיבל ברייטינג.
 

דניאל לוי עם ריטה ודוד ד'אור

הזמר הצרפתי המצליח דניאל לוי מגיע לשתי הופעות בישראל. ב-14 בחודש הוא יופיע בפארק תמנע עם הופעת אורח של ריטה וב-16 בחודש בחוות רונית עם הופעת אורח של דוד ד'אור.
 

שפיגלמן שוב הודח

עורך "יומן" בערוץ הראשון, אלישע שפיגלמן, הודח אמש מתפקידו, ובמקומו יערוך את התוכנית גלעד עדין. על פי הפרסומים, שפיגלמן הודח מאחר והקפיד להמשיך את הקו של התוכנית, עם דגש על נושאים חברתיים, בעוד מנכ"ל הרשות, יוסף בראל, דרש כתבות "קייציות וקלילות".

לפני שנה כבר הודח שפיגלמן מהתפקיד, ואת מקומו תפסו שלומי אלדר ודן סממה, אלא שכעבור מספר חודשים אלדר עזב לערוץ 10 ושפיגלמן נקרא שוב לדגל. עכשיו הוא שוב הודח, וייתכן כי עוד נהיה עדים להתפתחויות נוספות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by