בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 10 באוגוסט 
 
 
מערכת מיקסר

אמנים נגד הפיראטים בפסטיבל "מיוזיק-מרקט", מל גיבסון ממשיך להדאיג את היהודים ולרשות השידור אין בעיה עם פרסומות ימניות. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

השרוף נגד הצרוב

בספטמבר יתקיים פסטיבל "מיוזיק-מרקט" השני בסימן מאבק בצרובים. הפסטיבל, ביוזמתו של חיים צינוביץ', יתקיים בין ה-24 ל-25 בחודש בגני התערוכה. יופיעו סאבלימינל והצל, ירמי קפלן, ליאור נרקיס, עוזי פוקס, שרי, גבי שושן ו"הברירה הטבעית".
 

"הפסיון" לא טוב ליהודים

מל גיבסון, שהראה את "הפסיון" שלו עד עתה רק לשמרנים ונוצרים, הקרין את הסרט ביום שישי והזמין אפילו נציג מהליגה נגד השמצה. רבי יוג'ין קורן שמטפל ביחסים בין דתות בניו-יורק, ראה ומסר שעדיין יש מקום לדאגה חמורה.
 

ג'יימס קאמרון חוזר לים

שש שנים לאחר "טיטאניק", חוזר ג'יימס קאמרון לביים, אבל מקפיד לא לצאת מהמים. קאמרון, שעשה מאז שובר הקופות ההוא רק דוקומנטרי תלת מימדי על ספינות טרופות, יעשה סרט על סיפורם הטראגי של זוג אלופי צלילה חופשית.
 
 

נשים בירוק ברשות השידור

עיתון הארץ מוסר כי תשדיר "נשים בירוק" שמזמין את הצופים לעלות לירושלים בתהלוכה בראשות השר בני אלון, נבדק על ידי הרשות ונמצא ראוי לשידור. הבדיקה התבצעה עקב בקשה של תנועת "שלום עכשיו", שטענה שהתשדיר הוא פוליטי ומפלגתי, מה שמנוגד לכללי רשות השידור.
 

נוצת הזהב ה-45

החל שלב הגשת המועמדויות לתחרות מפעל פרסי אקו"ם לשנת תשס"ג. הפרס, שמסתכם ברבע מיליון שקלים, מציין השנה 45 שנה לקיומו. להרשמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by