בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שמן, שמנה, אז מה 
 
 
מעיין וינטר

כשמעיין וינטר נאלצת לדחוף אצבע לגרון, היא שמה את ידיה על "מנטרה", מגזין הלייפסטייל הדיאטטי ומעודד היציאות של רשת הולמס פלייס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדיוק לפני שבוע התפרסמה כתבה מבחילה בעיתון, שבישרה בחגיגיות כי השמנה היא (כמה מפתיע) המגיפה החדשה של האלף השלישי. הכתבה הייתה קשה לעיכול ומכוערת לצפייה, והתנוססו בה תמונות של הרי אדם, עם זרת בעובי של הראש שלי, שבעת כל בהייה בטוק- שואו האיכותי ריקי לייק ודאי אוכלים את עצמם (הייתי חייבת להכניס את זה) מקנאה בגזרתם הדקיקה של המתקוטטים.

כמובן שמייד תקפה אותי הפרנויה והחרדה פן תפיל אותי למשכב מגפת האלף השלישי ומיהרתי להתקין לעצמי תוכנית דיאטה מוקפדת. עכשיו, אני לא יודעת מה איתכם, אבל הדרך היחידה שאני מכירה לרזות היא לדחוף את האצבע לגרון.

אולם, שונא אותי ה' ובבואי לרכון מעל האסלה תקף אותי מכשול: אם אבצע את האקט, הדבר ייאלץ אותי להוריד את הציפורניים! ותסלחו לי, אבל אני מוכנה להיות בהמה יותר מביונסה, אריק שרון והבן שלו יחדיו כל עוד יהיו לי את ציפורניי הנאות. מה שכן, יצאתי לשוטט ולחפש דברים שיגרמו לי לבחילה ואף מצאתי בקלות - קוראים לזה "מנטרה - אי של שקט" וזהו המגזין של הולמס פלייס. את שורות הבאות מומלץ להדפיס ולקחת עמכם בלכתכם לאתם-יודעים-איפה.

בכלליות - אנשי חדר הכושר הם זן מיוחד ובלתי מפוענח: ראשית, ישנם האנשים שישנים כל היום רק כדי שיוכלו לקום בשלוש לפנות בוקר - לא בכדי לשתות או לאכול, או לרקוד, או לטייל, אלא בשביל ללכת לעשות דאווינים במכון כושר ולהרשים ב"קלאבריות" שלהם את המאמנת שכבר מתה לסיים את המשמרת ולצאת באמת. או במקרה של הולמס פלייס - ילדות בנות 13 מהפרובינציה שקיבלו מההורים כסף לרכבת עד עזריאלי ומחכות לראות "מפורסמים", ובנים מטונפים שבמקרה קראו במדור הרכילות של פנאי פלוס על שתי דוגמניות וחצי שעדיין לא מרשות לעצמן לשכור מאמן פרטי. מסקנה: קהל יעד קצת בעייתי לעיתון, אבל לפחות הם יודעים מה זה "מנטרה": אלבום הסולו של אמיר פיי-גוטמן.

ונתחיל מהעמוד האחרון: רשימת סניפים מפורטת של הולמס פלייס בעולם ועדכון כי בקרוב עומד להיפתח סניף בפראג - זה למקרה שאתם מתכננים טיול לצ'כיה וגם שם יבוא לכם הדחף להקיא.

המסר העיקרי ש"מנטרה" מנסה להעביר הוא שרק בשביל האומץ להראות שם את פניכם - תאלצו להירשם קודם למכון כושר - למען תהיו חטובים מספיק כדי להפציע בהולמס פלייס, שהוא כאמור, מכון כושר. לעזאזל, כבר בכתבה הראשונה בעיתון מתוארים אנשי המכון כ"איילות באחו, בעלי הילוך קפיצי ומלא חן, זקופים כבני אלים" (מתוך הכתבה "כושר, כושר תרדוף").

בואו נגיד שאפילו אם עד עכשיו חשבתם את עצמכם מושלמים ללא רבב, יאיר "מנטרה" את עיניכם ויפתח את עולמכם הצר לסוגים חדשים ומרעננים של ספורט כמו התעמלות לפנים (ועוד בלי בושה הם רשמו "איך לא חשבו על זה קודם?").

יש ראיונות עם סמי-סלבס, שכאמור, עדיין לא מצאו להם טריינר: "אני בתוך הסם ואני מכור" (דני רופ מדבר על המכון. דני רופ בגופייה. דני רופ בשורטס. דני רופ מזיע. בא לי להקיא). יש מדור שמסביר איך לאכול, אבל בואו ואתמצת אותו למענכם ואגלה כי התובנה העיקרית לחיים רזים היא - "רצוי להגביל או אף להימנע מצריכת ממתקים או אלכוהול". יופי.

יש כתבה על איך להתאמן ליד שולחן - במקרה שיתקוף אותך דחף הבריאות במשרד (ואני בטוחה שאם אעשה את האימון הספציפי הזה במשרדי, מישהו עוד עלול לטעות ולחשוב כי אני מנסה להגיע לפורקן מיני מהשולחן, ואז אוכל אולי לתבוע את הולמס פלייס על פיטוריי) , עוד כתבה על "סקס בזמן הריון" (זהו. עד כאן. קחו את העיתון הזה ממני), ובסוף, כמובן, יש הפקת אופנה עם איזו דוגמנית, שאם להיות קטנוניים - אז יש לה כרס (אין טעם להכביר במילים על שאר הדוגמניות עם החזה המושלם, שמדגימות בפרקטיות מעשית כמה קל לצאת ולנצל את מזג האוויר החמים למשחק טניס קליל בתחתונים).

לסיום - הייתי רוצה לספר לכן על מכון הכושר האולטימטיבי, השוכן בראשון לציון. בעל המכון מורכב מכמאתיים קילו שרירים, ודואג להסדיר בעצמו את ענייני התשלומים, לטפל כראות עיניו במי שלא משלם, ואם מבקשים יפה - אז מותר לעשן על ההליכון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by