בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 11 באוגוסט 
 
 השחקן גרגורי היינס   
 
מערכת מיקסר

ארנולד שוורצנגר עשה 50 מיליון דולר בשנתיים, גרגורי היינס הלך לעולמו וכוכב הרוק הצרפתי יישפט בלטביה. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עלי ג'י בקומדיה של שפילברג

סאשה בארון כהן (שמוכר יותר כעלי ג'י) יככב ברימייק של סטיבן שפילברג לקומדיה הצרפתית "אידיוט לארוחה", בה חבורה של אנשים מזמינה אידיוטים לארוחת ערב, בשביל הבידור. הגירסה ההוליוודית תיקרא "ארוחת ערב לשמוקים". על כך מדווח אתר המעריצים הלא רשמי של כהן. ווי לייק!
 

שוורצנגר: 50 מיליון דולר בשנתיים

הפוליטיקאי העולה ארנולד שוורצנגר הצביע ב-94 בעד ההצעה למנוע שירותי רווחה, בריאות וחינוך ממהגרים בלתי חוקיים. "יש לו הרבה אמפתיה לאנשים שבאו לכאן לבנות עתיד טוב יותר", אומר מנהל הקמפיין ג'ורג' גורטן, "בין אם הם הגיעו לכאן חוקית או לאו. כמובן שהוא מעדיף שהם יגיעו לכאן חוקית".

לעומת זאת, תמך שוורצנגר גם בתוכנית לחיזוק מערך הלימודים של אחר הצהריים, תוכנית שזכתה לתמיכה של האוכלוסיה המקסיקנית. המתמודד הדמוקרטי, אגב, לא תמך בשלילת זכויות היסוד של המקסיקנים.

שוורצנגר חשף גם, ממניעי שקיפות, את ההכנסה שלו: 50 מיליון דולר בשנתיים. למי יש כסף למקסיקנים?
 

גרגורי היינס הלך לעולמו

השחקן ורקדן הסטפס גרגורי היינס, מת שלשום מסרטן בגיל 57. היינס שיחק במספר סרטים, ביניהם "לילות לבנים" עם הרקדן ברישניקוב, "מועדון הכותנה" ו"כמו אוויר לנשימה". ב-97' קיבל סיטקום משלו, "המופע של גרגורי היינס", והופיע גם בסדרה "ויל וגרייס".
 
 

הבמאי ז'אק דריי הלך לעולמו

במאי המתח הצרפתי, יוצר "בורסלינו", ז'אק דריי, הלך לעולמו בוים שישי בגיל 74. דריי, שעבד עם שחקנים כמו ז'אן-פול בלמונדו ואלן דלון, מת לאחר מאבק במחלה קשה.
 

ייפתח מרכז "סוהו" לעיצוב ישראלי

מרכז "סוהו" לעיצוב ישראלי יפתח בספטמבר בדיזנגוף סנטר. כך מוסר עיתון הארץ. "סוהו" יציג תערוכת עיצוב מקומית ובינלאומית, כמו כן תהיה במקום חנות מעצבים וייתקיימו סדנאות, הרצאות, ימי עיון. עבודות וידאו יוצגו ברציפות. "סוהו" ייפתח מעל למשביר לצרכן ויהיה פתוח כל ימות השבוע עד 22:00.
 

9 מנחים לאמי

בטקס האמי ה-55 תשעה מנחים: אלן דג'נרס, בראד גארט, דרל האמונד, ג'ורג' לופז, קונאן אובריאן, גרי שנדלינג, מרטין שורט, ג'ון סטיוארט וואנדה סטייקס.
 

קנטאט מואשם רשמית ברצח טריניטיניאן

כוכב הרוק ברטרנד קנטאט, שהיה חשוד בהכאת חברתו השחקנית מארי טריניטיניאן למוות, מואשם עכשיו רשמית ברציחתה. ממשלת לטביה מסרבת להסגירו לידי צרפת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by