בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אסקפיסטית, אקלקטית, מלודית, מרוממת רוח וחמה 
 
 
מערכת מיקסר

הכירו את קונור דיסי מהת'רילס, להקת האמריקנה החמה ביותר באירלנד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החמישיה האירית הת'רילס, הוציאו ממש לא מזמן את "'So Much For The City'", אלבום ווסט-קוסט אמריקנה ברוח שנות השישים - הברקה לא צפוייה מכיוון דבלינאים צעירים שלבושים מעולה. הסולן קונור דיסי סיפר ל-NME על השפעות, שאיפות, ועל ההערצה האין סופית לבריאן ווילסון.

- חמש מילים לתאר את הת'רילס?
"אסקפיסטית, אקלקטית, מלודית, מרוממת רוח וחמה".

- אילו להקות השפיעו עליכם?
"שילוב של קלאסיקות כמו ניל יאנג, ברט בכרך, הביץ' בויז, פיל ספקטור ובוב דילן, וגם דברים עדכניים יותר כמו בק, אייר, מרקורי רב, סופר פרי אנימלז, הפליימינג ליפס".

"לפעמים להקות מפחדות או מתביישות להודות בהשפעות שלהם, אבל אין שום דבר רע בזה. אפילו אמנים גדולים עשו את זה, בריאן ווילסון לקח ריף של צ'אק ברי והלביש עליו הרמוניות של פור פרשמן. כולם בונים על מה שהיה לפניהם וזה בסדר כל עוד אתה מוסיף משהו בתהליך".

- מה הרכישה המוסיקלית האחרונה שלך?
"אני חושב ש"Ladies of the canyon" של ג'וני מיטשל. אני מקשיב גם לאלבום של N*E*R*D".

- מה היית כותב אם היית יכול לכתוב שיר אחד שכבר נכתב?
"מצד אחד משהו כמו "Good vibrations", שיר שהוא אפי לחלוטין, פופ אמביציוזי שהפיל את כולם. אני אוהב בו את זה שהוא שיר אמביציוזי בצורה יוצאת דופן, אבל עדיין שיר פופ של 3 דקות שמובן לכולם. מצד שני אני גם אוהב שירים פשוטים יותר, כמו "What the world needs now" של ברט בכרך".

- מה האלבום מסמל עבורך?
"אני חושב שהוא מייצג אותנו היטב כלהקה. האלבום חשוב לנו כי רוב השירים בו התהוו כשהיינו בין לייבלים. היינו מתוסכלים מהנקודה בה נמצאנו והשירים הוציאו אותנו מזה. כשאני מתאר את האלבום הזה כאסקפיסטי, זה מה שהוא בשבילנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by