בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 12 באוגוסט 
 
 
מערכת מיקסר

מהמרים באינטרנט על הגבר של שרון, בן אפלק מודה ש"ג'יגלי" לא יצא משהו, בלוויין רוצים את ערוץ 3 עם יצפאן ופינס, גליקרייה מגיעה למופע צדקה ועברי לידר משלב זרוע עם שרל'ה שרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהמרים את מי שרון לוקחת

אתר ההימור Internet1x2.Com מציע לגולשים ולצופים בבית להמר תמורת כסף על הגבר שאותו תיקח שרון מ"קחי אותו שרון" בסופו של דבר - וזאת למרות שמורן שריר כבר אמר לכם שטל ינצח.

על פי האתר, המועמד בעל הסיכויים הטובים ביותר, עליו גם תרוויחו הכי מעט אם תשימו עליו את הכסף, הוא גדי אינפילד, עם יחס של 1.75 לאחד. אחריו יואב שוורד עם 2.6 לאחד ואז, על פי הסדר: עדי, יגאל, טל ודיוויד אחרון, עם שער מצויין של 9 ל-1. רודריגו שהועף אבל יוחזר, כמו תמיד, לא מופיע ברשימה.
 

בן אפלק מודה: ג'יגלי חרא של סרט

בן אפלק מודה בראיון כי הסרט בכיכובו יחד עם ארוסתו ג'יי-לו, יצא לא משהו. אחרי הביקורות הקטלניות והאכזבה בקופות, נעור אפלק ואמר: "אני חושב שנעשתה עבודה טובה בסרט. סצינה אחרי סצינה, אני חושב שהמשחק טוב, אבל אני חושב גם שבסופו של דבר הסרט לא מצליח לעמוד בפני עצמו ולא מחזיק כמכלול". טוב מאוחר מאשר אף פעם.
 

אלי יצפאן ב"יס"?

בדצמבר הקרוב עומד לפקוע ההסכם בין הכבלים ללוויין על מכירת ערוץ 3 לשידורי הלוויין, ללא הפקות המקור. ההסכם המקורי נכפה על חברות הכבלים על ידי מועצת הכבלים והלוויין, וכעת המועצה אינה כופה את המשכו, לאור מיצוב הלוויין. "מעריב" מדווח כי כעת מתנהל מו"מ על חידוש החוזה, כשב"יס" מעוניינים לכלול בו גם את יצפאן וגיא פינס. "ערוץ 3 ללא הפקות המקור לא שווה לנו הרבה", הם אומרים.
 
 

גליקרייה למען וראייטי

הזמרת היווניה גליקרייה תגיע בחודש הבא לישראל להופעה מיוחדת למען ילדי וראייטי. המופע יתקיים בהיכל התרבות בת"א, במסגרתו תופיע גליקרייה עם מקהלת ילדים ותבצע דואט עם שלומי שבת. והכל בהתנדבות, כמובן.
 

עברי לידר עם שרהל'ה שרון

הדואט של השנה עומד להתרחש ביום שישי הקרוב, כששרהל'ה שרון ועברי לידר יעלו מופע משותף וחד פעמי במסגרת פסטיבל "האנשים החדשים" בבית גבריאל. השניים ישירו, כמה מפתיע, משירי ארץ אהבתנו וכן משיריו של לידר. קסם על ים כנרת.
 

סדרות וורנר - לא בשנה הקרובה

הסכסוך בין חברות הכבלים לבין אולפני וורנר הולך ומחריף. כעת הוציאו האולפנים צו מניעה האוסר על "תבל" להשתמש בסרטים שרכשה מהאולפנים. מהותי זה לא עומד להיות, נוכח העובדה שרוב הסרטים כבר שודרו, אולם המאבק משפיע עד מאד על הסיכוי לראות בארץ סדרות כמו "חברים", "הכי גאים שיש", "אי. אר", "הבית הלבן", "הסופרנוס", ואחרים. בתחילת 2004 צפוי להתחיל הליך גישור בין הצדדים, ואם הכל ילך כשורה יש סיכוי שהסדרות המוצלחות ישובו בעוד כשנה.
 

היוצרים נגד ערוץ 1

דורון צברי יוצא נמרצות נגד רשות השידור וההחלטה לרכוש את הזכויות למשחקיה של מכבי ת"א תמורת שלושה מיליון דולר. צברי, החבר בפורום היוצרים, טוען כי מדובר בשימוש מחפיר בכספי ציבור, וכי בתקציב שכזה ניתן היה להפיק שתי סדרות דרמה באורך 13 פרקים, או 30 סרטים דוקומנטרים, או 18 דרמות בודדות.

ברשות השידור די עצבניים על צברי, טוענים כי בערוץ הראשון עובדים כל הזמן על הפקות מקור מסוגים ומז'אנרים שונים, וכי צברי הוא האחרון שיכול לומר משהו, אחרי ההשקעה האסטרונומית בסדרה שלו "דרומה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by